Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Arçelik Kombi Servisi

Kombi Arıza » Kombi Servisi » Arçelik Kombi Servisi
10

Özellikle kış mevsiminde kendisini hissettirmekte olan kombinin kalitesi oldukça önemlidir. Ülkemizin ürünleri arasında yer almakta olan Arçelik kombiler de birçok evde yerini almış durumdadır. Kombileri diğer beyaz eşyalardan ayıran en önemli özellik periyodik bakımlarının her yıl yapılması gerektiğidir. Özellikle sürekli olarak çalışacağı ve 24 saat boyunca bazen kapatılmadan devreye gireceği kış mevsiminden önce kombiler bakıma alınmalıdır. Her ne kadar kaliteli olsalar da Arçelik kombiler de bu bakım ve periyodik kontroller sayesinde istenen verimli bir kışın geçirilmesinde size yardımcı olacaktır. Firmamız Arçelik kombi servisi olarak bütün Arçelik kombilerinizin bakımını modern uygulamalarla birlikte yerine getirmekteyiz.

Arçelik Kombi Servisi ve Sunulan Kaliteli Hizmetler

Firmamızla iletişime geçerek randevu aldığınızda en kısa sürede erişim sağlamaktayız. Bunun neticesinde kombi bakımını gerçekleştirdiğimizde kombiniz stabil bir şekilde çalışma olanağını kazanmış olacaktır. Çok farklı tiplerde kombiler bulunduğundan dolayı teknik ekibimiz bütün kombilere müdahale edebilecek eğitime ve donanıma sahiptir. Bu sebeple evinize geldiğimizde yerinde bakım hizmeti sunarak periyodik bakımları gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca arıza durumlarında da yine teknik kadromuz devreye girerek orijinal yedek parça kullanıp gerekli olan değişiklikleri yapmaktadır. Bu sayede son derece nitelikli hizmetler veren Arçelik kombi servisi uygulamaları bulunduğumuz lokasyonda geniş bir müşteri topluluğu tarafından talep görmektedir.

En Ekonomik Arçelik Kombi Servisi Hizmetleri

Kombilerinizin bakımı sırasında sıcak su ve kalorifer yanma durumları kontrol edilmektedir. Oldukça önemli olan bu işlemler yine teknik kadro tarafından yerine getirilmektedir. Ayrıca kombilerin güvenilir bir şekilde çalışabilmesi için su sızdırmazlık kontrolü de cihazlarla yapılmaktadır. Kombi cihazındaki tozlanma kontrolü de en hassas uygulamalar arasında bulunmaktadır. Böylece kombinizin verimli bir şekilde çalışması için gerekirse temizleme gibi uygulamalarda devreye sokulmaktadır. Kombinin yanma odası kontrol edildiğinde eğer ki kurum fazlaysa temizlik hemen yerine getirilerek kombi stabil bir hale sokulmaktadır. Ayrıca kombi ile alakalı elektrik ve elektronik bağlantılar denetlendikten sonra fan kontrolü yapılmaktadır. Genleşme tankının kontrolü yapılıp basınç değerleri ayarlanarak kombi sorunsuz bir şekilde Arçelik kombi servisi tarafından kış mevsimine hazırlanmaktadır.

Sonraki Yazı

"Arçelik Kombi Servisi" İle Benzer Yazılar

"Arçelik Kombi Servisi" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92