Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Ariston Kombi Bakım Ücreti

Kombi Arıza » Kombi Fiyatları » Ariston Kombi Bakım Ücreti
ariston

Kullandığınız kombilerden yüksek verim elde etmek istiyorsanız mutlaka bakımlarına gereken özeni göstermelisiniz. Bu sayede sağlıklı bir sonuca ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamız kombi bakımı konusunda kurumsal kimliği ile ön planda yer alır. Kombilerinizin bakımlarını periyodik olarak yaptırılması konusunda firmamızdan destek alabilirsiniz. Ariston kombi bakımı konusunda deneyim ve tecrübe sahibi olan firmamız alanında uzman kadrosu ile size ayrıcalıklı bir şekilde yardımcı olmaktadır. Kombinizin bakımını yaptırdığınızda bu faturanıza artı değer olarak katkı sağlar. Ayrıca odanın ısınma süresi de kısalır. Kombiniz çalışırken yüksek ses çıkarıyor ise bunun nedeni fandan kaynaklıdır. Fanın temizlenmesi bakım aşamasında yapılır. Ayrıca firmamız kombinin nasıl çalıştırılması gerektiği konusunda size yardımcı olmaktadır.

Kombi Bakım Hizmet İçeriği

Kombi bakımı konusunda destek almak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayarak adres bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Uzman personel adresinize gelerek gerekli bakım çalışmasına başlar. Bakım hizmetinin içeriğinde sıcak su ve ısıtma sistemleri kontrol edilmesi de yer alır. Ayrıca su sızdırmazlık kontrolleri de garantili bir şekilde yapılır. Kombinizin içerisinde yer alan tozlar temizlenir. Tozlar temizlenmez ise kombiniz belirli bir süre sonra tıkanma ve verim düşüklüğü yaşar. Elektrik kablo bağlantıları da kontrol edilir. Yeteri miktarda elektrik gelip gelmediği kontrol edilir. Kombide yer alan fan temizliği de yapılır. Fan temizliği sonrası kombiniz daha yüksek verimde çalışacaktır. Firmamız tüm kombi bakım hizmetini 80 TL ekonomik fiyat politikası ile size sunar.

Kombi Bakım Fiyatları

Firmamız 2017 yılı için kombi bakımı konusunda müşterilerinden 80 TL talep etmektedir. Sizde sunduğumuz profesyonel kombi bakım hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bakım hizmeti alanında deneyimli ve tecrübeli uzman personel tarafından verilir. Soğuk havaların kurtarıcısı olan kombilerinizden istenen verimi elde etmek istiyorsanız mutlaka bakımlarını yaptırmalısınız. Firmamız kombi bakımı konusunda hizmet verdiği gibi tamir ve onarım konusunda da müşterilerine yardımcı oluyor. Kombinizde oluşan arızalar en kısa süre içerisinde garantili bir şekilde giderilir. Yerinde tamir hizmetinden yararlanmak için kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçek destek alabilirsiniz. Bu sayede kombinizin işlemleri güvenilir bir şekilde yapılır.

 

"Ariston Kombi Bakım Ücreti" İle Benzer Yazılar

"Ariston Kombi Bakım Ücreti" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92