Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Avcılar Bosch Kombi Servisi

Kombi Arıza » Genel » Avcılar Bosch Kombi Servisi
Avcılar Bosch Kombi Servisi

Özel kombi servis hizmeti vermekte olduğumuz firmamız eğitimli, işinde uzmanlaşmış, güvenilir, tam donanıma sahip, kibar ve güler yüzlü çalışma ahlakına sahip çalışma ekiplerimizle kesinti olmaksızın haftanın tüm günü kombi bakımı ve onarımı hizmeti sunmaktadır. Firmamız çalışma ekipleri işleme tabi tutulan cihazınızın parçaları değiştirilmesi gerektiğinde kullanmakta olduğu parçalar cihazınıza uygun TSE garantili, orijinal yedek parçalar kullanmaktadır. Ayrıca Avcılar kombi servisi olarak hizmet verdiğimiz cihazınız firmamız garantisi altında olduğunu da belirtmek isteriz.

Kombinizin Bakım Ve Onarımı Nasıl Yapılmaktadır

İhtiyaç halinde evlerinize veya iş yerlerinize çağırmış olduğunuz kombi hizmeti veren firma siz müşterilerine kombi bakım ve onarımını yapmadan önce kısa bir bilgilendirme yapmalıdır ve sonrasında ise kombi kapağı açılmadan petek ve tesisatınızın sıcak su sistemini, kombinizin çalışma verimliliği nasıl bunların kontrolünü sağlamalıdır. Kombinizin çalışmasını sağlayan ek parçalarında zamanla oluşabilecek oksitlenmeler var ise temizlemelidir. Zamanla oluşabilecek tozlanma ve kirlenmelerin cihazınıza zarar vermemesi adına temizliğinin kontrolünü, elektrik ve elektronik bağlantı noktalarının kontrolünü, kombinizin su sızırıp sızdırmadığı kontör edilmeli, kombi bakım ve onarımında önemli sayılan parçaları ve aksamlarını dikkatli bir şekilde gözden geçirerek bir sorun görmesi halinde kombi arızasını müşterisine düzgün bir anlatmalıdır. Avcılar Bosch kombi servisi kombi onarım ve arıza tespit edildiği durumda ise cihaz sahibinin izne ile kombide oluşmuş veya oluşacak arızalar için arıza yerinde tespit edilip, kombiyi bulunduğu yerden çıkarılıp götürülmeden yapmalıdır.

Kombi Bakım Ve Onarımında Firmanın Önemi

Avcılar Bosch kombi servisi olarak hizmet sunduğumuz firmamızın kriterleri; kombi bakımı ve tamiri gerektiği zamanlarda müşterilerine hızlı ve güvenilir çözüm odaklı hizmet sunmak, yapmakta olduğu işi zamanında severek ve isteyerek yapmak, kombi arıza, bakım ve tamiri ihtiyacı olan müşterilerin hizmetini en iyi şekilde firmamız aracılığı ile imkan sağlamak, daha büyük kitlelere ulaşabilmek adına bakımını ve tamirini yapmış olduğumuz müşterilerimden referans oluşturmak ve Avcılar bosch kombi servisi adına markamızın alanında bilinilir ve güvenilir bir firma olduğunu göstermektir. Firmamız maksimum güvenilir, kaliteli hizmetini uzman çalışma ekipleri ile minimuma düşen fiyatlar ile vermektedir.

"Avcılar Bosch Kombi Servisi" İle Benzer Yazılar

"Avcılar Bosch Kombi Servisi" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92