Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Bağcılar Ariston Kombi Servisi

Kombi Arıza » Kombi Servisi » Bağcılar Ariston Kombi Servisi

Bağcılar ariston kombi servisi, kombinizde meydana gelecek her türlü arızanın en kısa sürede çözüme kavuşturulması için hizmet vermektedir. Servisimiz çalışmayan, çalıştığı halde ısıtmayan, belirli aralıklarla arıza kodu veren, ses yapan, sıcak su vermeyen veya bir ısıtıp bir soğutan, su akıtan, petekleri ısıtmayan veya yaz konumunda olduğu halde petekleri ısıtan, patlamalı yanan Ariston kombilerinizle ilgili arıza kaynaklarını tespit ederek kış günlerini rahat geçirmenizi sağlamaktadır. Arıza kaynağının doğru tespit edilmesi sorunun ortadan kaldırılması sürecini hızlandırmaktadır. Bu nedenle güvenilir bir servisten yardım almak kombi kullanıcıları için yararlı bir karar olacaktır. Aksi takdirde arıza giderilemediği gibi yeni bir sorunla karşılaşılması veya parçaların zarar görmesi kaçınılmazdır.

Bağcılar Ariston Kombi Servisi Kombinin Niçin Isıtmadığını Belirliyor

Kombide meydana gelen ısıtma problemi soğuk günlerde karşılaşılabilecek

en istenmeyen sorunlardan biridir ve bu sorunun çözülmesi için zaman kaybedilmemesi kullanıcılar açısından oldukça önemlidir. Isıtmayan bir kombiniz varsa Bağcılar ariston kombi servisi elemanlarının uzmanlığından ve tecrübesinden yararlanabilirsiniz. Isıtma problemi olan bir kombide ilk olarak su basıncının normal olup olmadığına bakılmalıdır. Su basıncı düşen kombi ısıtmada sorun çıkarabilmektedir. Su basıncı normal olduğu halde kombi çalışmakla birlikte suyu ve petekleri ısıtmıyorsa daha büyük bir sorun olduğu düşünülmelidir. Bu durumda kombinin iç aksamından bir parça veya tesisat vanalarından biri bozulmuş olabileceğinden mutlaka bir servisten destek alınmalıdır.

Suyu Isıtmayan Kombiler ve Bağcılar Ariston Kombi Servisi

Su ısıtmama sorunu kombilerde meydana gelen can sıkıcı arızalardan biridir. Bağcılar ariston kombi servisi kombinin su ile ilgili parçalarından veya kalorifer konumunda çalışmasını sağlayan parçalarından kaynaklanabilen su ısıtmama problemine etkili çözümler sunmaktadır. Suyu ısıtmama sorunun kaynağı diyafram contası veya su akışını sağlayan şalter ya da tribün olabilmektedir. Bu parçalarda sorun yoksa öteki devre elemanlarının incelenmesi gereklidir. Eşanjörlerin kireçlenmesi de bir başka su ısıtmama kaynağıdır. Düzenli bakım yaptırıldığı takdirde eşanjörler de temizlenmiş olacağından böyle bir sorunla karşılaşılmayacaktır. Üç yollu vananın konum değiştiremeyecek şekilde bozulmuş olması da suyun ısınmamasına yol açmaktadır.

"Bağcılar Ariston Kombi Servisi" İle Benzer Yazılar

"Bağcılar Ariston Kombi Servisi" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92