Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Bağcılar Baymak Servisi

Kombi Arıza » İstanbul Avrupa Yakası » Bağcılar Baymak Servisi
40

Bağcılar Baymak servisi, Hürriyet Mahallesi, Güneşli, Mahmutbey, Kirazlı başta olmak üzere, Bağcılar’ın tüm mahalle ve semtlerinde kombi tamiri ve bakım hizmeti sunmaktadır. Kombi arızaları, ikinci el kombi, yedek parça değişimi, petek ve radyatör temizliği gibi alanlarda profesyonel uygulamalar yapan Bağcılar Baymak servisi, ekonomik servis ücretleri ile hizmet vermektedir.

Baymak Kombi Servis Uygulamaları

Evlerde ve iş yerlerinde ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarının giderilmesi amacı ile kullanılan Baymak kombilerde, çeşitli nedenlerden dolayı arızalar oluşabilmektedir. Bu arızaların bir kısmı kişilerin kombilerini yanlış kullanımı sonrasında bir kısmı ise kombinin içerisinde bir parçada sorunların oluşmasından dolayı ortaya çıkabilmektedir. Böylesi durumlarda kişilerin sorunu kendileri çözmek adına kombilerini açması son derece yanlış bir uygulamadır. Çünkü bunun sonrasında kombiler olduğundan çok daha ciddi zararlar görmeye başlayacaktır. Dolayısıyla böylesi bir durumun meydana gelmesini engellemek adına mutlaka kombideki arızaların giderilmesi için Bağcılar Baymak Servisi ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

Baymak kombi servis uygulamaları arasında, kombi tamiri, kombideki arızalı yedek parçaların değişimi, kombi bağlantılarının yapılması, kombi bakım işlemleri gibi temel uygulamaların yanı sıra, müşterinin ihtiyaç duyduğu farklı işlemler de yapılmaktadır. Bağcılar’da bulunan tüm semt ve mahallelerde, aynı gün içerisinde hizmet verme kapasitesine sahip olan Bağcılar Baymak servisi, uyguladığı yöntemler ile tüm müşterilerin memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir.

Bağcılar Baymak Servis Ücretleri

Kombide meydana gelmiş olan sorunların giderilmesi adına Bağcılar Baymak servisi ile görüşüldükten sonra elemanlarımız mümkün olan en kısa süre içerisinde kombinin olduğu yere gelecek ve öncelikli olarak sorunun ne olduğu ile alakalı gerekli olan incelemeleri yapacak. Bu incelemeler sonrasında ise en kısa zamanda kombideki arızalar giderilecektir. Arızanın giderilmesi esnasındaki her aşamada kombi sahipleri ayrıntılı olarak bilgilendirilir. Böylece sonrasında tekrardan aynı sorunların giderilmesi de bu sayede engellenmiş olur. Kombinin tamir edilmesinin bitmesi ardından ise kombi bir kere de kişi ile birlikte çalıştırılır. Böylece bozuk olarak alınan kombi ayrıntılı bir şekilde tamir edilerek kombinin sahiplerine teslim edilmiş olur.

Bağcılar Baymak kombi servis ücretleri, kombide yapılacak işleme göre farklılık gösterir. Ancak servis ücretleri ortalama olarak 25 TL ile 40 TL arasında değişirken, yedek parça değişimleri 80-100 TL; bakım işlemleri ise ortalama olarak 60-80 TL arasındadır. Bağcılar baymak servis ücretleri hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için servisimizi arayarak ya da iletişim formu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

"Bağcılar Baymak Servisi" İle Benzer Yazılar

"Bağcılar Baymak Servisi" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92