Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Bahçelievler ECA Kombi Servisi

Kombi Arıza » Yakınımdaki Servisler » Bahçelievler ECA Kombi Servisi
35

Bahçelievler ECA servisi, kombi tamiri ve bakımı uygulamaları kapsamında, kombinin verimli ve yüksek performansta çalışmasını sağlayan çalışmalar yapmaktadır. ECA kombi modellerinde görülen arızaları kısa sürede tespit eden servisimiz, profesyonel servis personelleriyle kısa sürede arızayı gidermektedir.

ECA Kombi Yedek Parça Arızaları

ECA kombi modellerinde en sık görülen problemlerin başında yedek parça arızaları gelir. Özellikle uzun süredir kullanılan kombilerde, yedek parçalarda sık görülen arızalar, kombinin çalışma performansını doğrudan doğruya etkiler. Yedek parça problemleri ile karşılaşıldığında, mümkün olan durumlarda yedek parçanın onarılması sağlanır. Ancak en etkili çözüm, yedek parça değişimidir.

Sensör ve Prostat Kısa Devre Arızası

Kısa devre arızaları, ECA kombi modellerinde sık görülen arıza türlerinden biridir. Baca gazı sensörü devresinin açık kalması ya da sensörün kısa devre yapması durumunda, bazı eca kombi modelleri t6 arıza kodu verir. Bu durumda, kombiye reset atılması gereklidir. Reset atıldığı halde kombi çalışmaya devam etmiyorsa, eca kombi servisleri tarafından destek almak gerekir.

ECA Kombi Alevlenme Sorunu

Kombi alevlenme sorunu, elektrotta meydana gelen bir sorundan kaynaklanabilir. Bu durumda kombiye birkaç defa reset atılmalıdır. Reset atılmasına karşın, sorun düzelmiyorsa, kombi kartına zarar gelmiş olabilir. Kombi kartının değişmesi sorunun çözülmesini sağlar. Alevlenme sorunu ile karşılaşıldığında eca kombi servisi tarafından destek almak şarttır. Bahçelievler eca kombi servisi, alevlenme sorununu kısa sürede çözmekte ve kombinin normal çalışma düzenine dönmesini sağlamaktadır.

ECA Kombi Su Basıncı Arızası

Su basıncı arızası sık görülen kombi arızalarındandır. Su basıncı arızası, farklı nedenlere bağlı olarak ortaya çıkabilir. Kombi su ayarı yapıldığı halde, su basıncında sorun yaşanmaya devam edilmesi durumunda, kombi servisleri tarafından destek alınması gerekir.

Bahçelievler ECA kombi servisi, tüm eca kombi modelleri için etkili ve garantili servis desteği sağlamaktadır. Bahçelievler’de; Yayla, Kocasinan, Soğanlı, Siyavuşpaşa ve Yenibosna başta olmak üzere tüm semtlerde hizmet sunan Bahçelievler ECA kombi servisi, ekonomik kombi servisi ücretleriyle hizmet vermektedir. Garantili çalışmaları ile kombinin hem yüksek performansta hem de maksimum verimlilikte çalışmasını sağlayan Bahçelievler eca kombi servisi tarafından destek almak için bize ulaşabilirsiniz.

"Bahçelievler ECA Kombi Servisi" İle Benzer Yazılar

"Bahçelievler ECA Kombi Servisi" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92