Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Bakırköy ECA Kombi Servisi

Kombi Arıza » Yakınımdaki Servisler » Bakırköy ECA Kombi Servisi
eca1

            Bakırköy ECA Kombi Servisleri

 

Bakırköy ECA kombi servisi, Bakırköy bölgesine ve çevresine kombi bakım ve onarım hizmetini sunmaktadır. Kombi servisleri, yerinde hizmet sunmalıdır. Yılda iki kez yaptırılması tavsiye edilen kombi bakımlarının mutlaka profesyonel teknik destek ekipleri tarafından yapılması gereklidir. Aksi takdirde gerçek bir bakımın olması mümkün değildir. Deneyimli ve donanımlı teknik servis personelinin yerinde sunduğu bakım ve onarım işleminde bir yıl garanti sunulmaktadır. Garanti süresi içinde kombide bakım yapılan ya da onarımın yapıldığı geldiği yerden yeniden bir arıza meydana geldiyse, tamir işlemi ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Ancak ücretsiz onarım yapılabilmesi için belli bazı kuralların olduğu bilinmelidir.

Örneğin arıza kullanıcı hatasından dolayı meydana gelmişse, bu durumda garanti kapsamında tamir yapılmamaktadır. Kombi arızası ile ilgili kurumsal ve profesyonel kombi servisleri ile irtibata geçildiğinde ekipler kısa süre içinde verilen adrese ulaşarak gerekli müdahaleyi gerçekleştirmektedir. Servis hizmeti aranırken her özel servislerin de bulunduğu unutulmamalıdır. Ayrıca tüm özel servisler kurumsal nitelik taşımadıkları için kusursuz ve güvenli hizmet vermemektedir. ECA marka kombilerle ilgili kombi servisleri ile iletişime geçildiğinde bu noktanın göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

 

                Bakırköy ECA Servisi Uzman Olmalı

 

Kombi arızaları ile ilgili olarak irtibata geçilen Bakırköy ECA servisi personelinin mutlaka sertifikalı olmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca personelin ECA kombileri üzerinde uzmanlaşmış olmasına da dikkat edilmelidir. Kombi servisinin de sektördeki tüm teknolojik yenilikleri yakından takip ederek altyapısını sürekli güncellemesi önemlidir. Hizmet içi eğitimlerin de önemi vardır ve çağrılacak teknik ekibin bu eğitimleri almış olması gereklidir. Bilindiği gibi kombi modelleri teknolojinin gelişmesine paralel olarak değişmektedir. ECA kombi tamir ve bakımını üstlenen teknik personelin de tüm yeniliklerle ilgili donanımlı ve bilgi sahibi olması şarttı. Aksi takdirde kombiye bakım yapması ve arızalanan kombiyi tamir etmesi mümkün olmamaktadır.

                Bakımı Yapılan ECA Kombiler Uzun Yıllar Kullanılır

Bahar aylarında bakım yapılması tavsiye edilen kombilerin bu sayede uzun yıllar kullanılacağı ifade edilmektedir. Kombilerin yılın her mevsimi çalışmasından dolayı periyodik bakımlarının aksatılması durumunda sık sık arızalanma ihtimali ortaya çıkmaktadır. Ayrıca bakım dönemlerinin aksatılmamasının, ileride meydana gelebilecek büyük arızaların da önüne geçtiği bilinmelidir. Bakırköy ECA servisi arıza durumunda da profesyonel ekipleri ile destek sunmaktadır.

"Bakırköy ECA Kombi Servisi" İle Benzer Yazılar

"Bakırköy ECA Kombi Servisi" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92