Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Bakırköy Vaillant Servisi

Kombi Arıza » Kombi Servisi » Bakırköy Vaillant Servisi

Bakırköy Vaillant Servisleri

Vaillant kombiler, dayanıklı cihaz olarak bilinmektedir. Ancak dayanıklılık, periyodik bakımlarının aksatılmaz ise geçerli olmaktadır. Bakırköy Vaillant Servisi, özellikle periyodik bakım işlemlerinde öncelikle kalorifer ve sıcak su çalışmasını kontrol etmektedir. Kombi bakımlarında bu kontrolle birlikte toz ve genel temizliğinin yapılması önemlidir.

Kombinin yanma odasının temizliğini yapan teknik personel, cihazın suyunu boşalttıktan sonra genleşme tankının hava basıncını ölçmekte, basınç eksikse tamamlamaktadır. Bakım sırasında yapılması gerekenlerden birisi de kalorifer dönüş filtresinin sökülüp temizlenmesidir. Ancak bu filtrenin temizlenmesinin yanı sıra brülörün sökülüp temizlenmesi de önemlidir. Kombi bakımı yapılırken elektrotların ve gaz memelerinin gözeneklerinin temizlenmesi de unutulmamalıdır.

Periyodik bakım hizmetinde Vaillant kombi cihazının ısınma ve sıcak su dereceleri kontrol edilmelidir. Bunun için de kalorifer ve sıcak su testi yapılmalıdır. Cihazlarla beklenmedik zamanlarda arıza meydana gelmemesi ve konforlu ısınmanın kesintiye uğramaması, ayrıca ekonomik bir ısınma elde edilebilmesi için periyodik bakımların ihmal edilmemesi gereklidir.

 

Vaillant Kombi Bakımı Aksatılmamalı

Kombilerin yırla iki kez bakımlarının yapılması önemlidir. Kış ayına girmeden ısınma, yaz ayına girmeden de sıcak su durumlarının teste edilmesi gereklidir. Kombilerde nihayetinde yanma sonucu duman meydana gelmektedir. Bu nedenle genel temizliğin belli dönemler arasında yaptırılması, cihazın uzun yıllar güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Bakırköy Vaillant Servisi, kombilerin tüm periyodik bakımlarını uzman teknik servis ekibi ile gerçekleştirmektedir. Kombilere yaptırılacak olan her bakımın cihazın ömrünü uzattığı bilinmelidir. Özellikle kış boyunca sürekli çalışan kombilerin tesisat filtrelerinde tortu birikir, ateşleme elektrotları sürekli aleve maruz kalması nedeni ile oksitlenir. Ayrıca genleşme tankının sürekli basınca maruz kalması nedeni ile de zarar görür. Bu nedenle bakım önemli olmaktadır.

 

Bakırköy Vaillant Servisi Kombi Bakımı

Bakırköy Vaillant Servisi, profesyonel teknik destek ekibi ile bulnduğu periyodik bakım işlemi ile cihazın yakıt tasarrufu yapmasını sağlamaktadır. Tasarruf oranı ise ortalama yüzde 30 civarındadır. Ayrıca periyodik bakım, yıpranan parçaların değiştirilmesini de sağlamaktadır. Ancak bu değişim, müşterinin onayı ile gerçekleştirilmekle birlikte değişim tavsiye edilmektedir. Kombi servisi, cihazlarda muhtemel arızaları önleyecek profesyonel teknik destek ekibi ile hizmet vermektedir. Ayrıca parçalar orijinal parçalarla değiştirilmekte, parça ile ilgili belirli bir süre garanti de verilmektedir.

13 Eylül 2016

"Bakırköy Vaillant Servisi" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92