Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Başakşehir Ariston Kombi Servisi

Kombi Arıza » Kombi Servisi » Başakşehir Ariston Kombi Servisi

Ariston kombiniz yaz konumuna getirdiğiniz halde peteklerinizin ısınmasına neden oluyorsa birden fazla sebep bu soruna neden olmuş olabilir. Sorunun kaynağı sıcak su musluğu açıldığı zaman mı yoksa kapalı olduğu halde mi sorunun meydana geldiğine göre değişmektedir. Musluk açık olmadığı halde peteklerde ısınma varsa sorunun kaynağı elektronik kart veya ısı sensörü arızası olabilir. Kombide yer alan konum anahtarındaki kırılma veya yıpranmalar kombinin konum değiştirmiş göründüğü halde değiştirmemesine ve dolayısıyla yaz konumunda görünürken petekleri ısıtmasına neden olabilir. Üç yollu vanalar da bu sorunun kaynağı olarak incelenmesi gereken parçalardır. Başakşehir ariston kombi servisi ile irtibat kurduğunuz takdirde uzman personel kombinizi inceleyerek sorunun kaynağını tespit edecektir.

Başakşehir Ariston Kombi Servisi ve Kombinin Petekleri Hiç Isıtmaması

Petekleriniz ısınmıyorsa sorunun kaynağı kombiyle veya tesisatla ilgili olabilir. Kombinizin çalışmasında bir sorun olmadığı halde petekler ısınmıyorsa petek bakımının ihmal edilmesi dolayısıyla peteklerin temiz olmaması buna neden olmuş olabilir. Devir daim pompasının arızalanması durumunda suyun peteklere ulaştırılması istenilen güçte olmadığından petekler istenen düzeyde ısınmayabilir. Kombide bulunan filtrelerin tıkanmış olması da peteklerin ısınmamasına yol açabildiğinden mutlaka incelenmelidir. Isınmama problemi bazen çok basit ve maliyetsiz işlemlerle giderilebilecekken bazen de sorunun kaynağı daha karmaşık olduğundan servis çağırmak gerekebilir. Başakşehir ariston kombi servisi olarak gerek periyodik bakımların yapılması gerekse meydana gelen arızanın giderilmesi ihtiyacınızı karşılamak için hizmet vermekteyiz.

Başakşehir Ariston Kombi Servisi ve Kombi Çalışırken Peteklerin Bir Kısmının Isınmaması

Başakşehir ariston kombi servisi olarak kombi arızaları konusunda yaptığımız tespitlere göre kombinin çalışmasında bir sorun olmadığı halde peteklerin tamamı düzgün bir şekilde ısıtılamıyorsa sorunun kaynağını peteklerde aramak gereklidir. Petek bakımı ihmal edildiği takdirde içerisinde hava olması veya kirlenmeye maruz kalması nedeniyle ısınma performansı yetersiz kalmış olabilmektedir. Peteklerin havasını kendiniz alabileceğiniz gibi servis elemanlarına da yaptırabilirsiniz. Sorun peteklerde hava olmasından değil de kirlenme olmasından kaynaklanıyorsa kendinizin temizleme işlemini yapması oldukça zahmetli olduğundan özel araç ve malzeme ile petek temizliği yapan servisimizi aramanız işinizi kolaylaştıracaktır.

"Başakşehir Ariston Kombi Servisi" İle Benzer Yazılar

"Başakşehir Ariston Kombi Servisi" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92