Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Baykan Kombi Servisi

Kombi Arıza » Kombi Servisi » Baykan Kombi Servisi
11

Eğer çok soğuk olan kış mevsimde sıcak evleri arzuluyorsanız mutlaka sonbahar mevsiminde yani kıştan önce kombinizi kaliteli bir şekilde bakma almalısınız. Ülkemizde bulunan Baykan Kombi günümüzde birçok ve işyerinde kullanılmaktadır. Biz de Baykan kombi servisi olarak ihtiyaç duyacağınız kombi bakımını size sunmaktayız. Bu bakım hizmetleri için de kombiye dair olan tüm uygulamalar bulunmaktadır. Diğer taraftan güvenliğiniz bu bakımlarla birlikte sağlanmaktadır. Doğalgazın kullanılmış olduğu kombilerin bakımı oldukça hassastır ve ancak firmamız gibi nitelikli kurumlar tarafından sağlanabilecek uygulamalar bütünüdür. Bu sebeple son derece eğitimli ve teknik bir kadroyla kombi bakımını gerçekleştirmekteyiz.

Baykan Kombi Servisi ve Bakım Hizmetleri

Özellikle kış mevsiminden önce yoğunlaşmakta olan kombi bakım talebine yanıt verebilmek için geniş bir kadro ile çalışmaktayız. Randevu aldıktan sonra en kısa sürede evinize gelerek teknik kadro tarafından kombileriniz gözden geçirilmektedir. Bütün Baykan Kombi türlerinde istenen neticeye alabilmek için geniş bir yedek parça portföyü de teknik kadromuzla bulunmaktadır. Böylece parça değişimi ihtiyacı ortaya çıktığında orijinal yedek parça ile kombinin ömrünü uzatmaktayız. Kombilerin bakımına genellikle sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilerek başlanmaktadır. Daha sonra kombinin su sızdırmazlık kontrolü yerine getirilerek denetimler gerçekleştirilmektedir. Kombiler için negatif bir durum olan tozlanma kontrolü yapılarak gerektiğinde temizleme işlemine modern aletlerle devam edilmektedir. Kombi için en önemli yerlerden birisi olan yanma odası brölürü yine temizlenerek istenen seviyeye yükseltilmelidir. Kombiye ait olan bütün elektrik ve elektronik bağlantılar kontrol edilerek sorun varsa müdahalede bulunulmaktadır. Kombinin baca fanı kontrol edip temizlendikten sonra genleşme tankı ve basınç ayarları denetlenmektedir. Son olarak da kombideki pislik tutucu olan fitre Baykan kombi servisi ekibimiz tarafından temizlenip ihtiyaç duyulduğunda veya ömrü bittiyse değiştirilmektedir.

Ekonomik ve Hızlı Hizmetler İçin Baykan Kombi Servisi

Bulunduğumuz lokasyonda Baykan kombi servisi olarak bütün evlere ve iş yerlerine çok hızlı bir şekilde erişim sağlamaktayız. Sadece kombilerinizin periyodik bakımları ve kış öncesi bakımları için değil aynı zamanda arıza durumlarında da 7 gün 24 saat hizmet sunmaktayız.

"Baykan Kombi Servisi" İle Benzer Yazılar

"Baykan Kombi Servisi" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92