Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Baymak Kombi Bakım Ücreti

Kombi Arıza » Kombi Bakımı » Baymak Kombi Bakım Ücreti
Baymak Kombi Bakım Ücreti

Baymak kombi bakım ücreti kombi için yapılacak bakıma ve uygulamalara göre değişkenlik göstermektedir. Ancak kombi bakım ücretleri kombini türüne göre farklılık göstermese de arıza ya da parça değişimlerine göre şekillenmektedir. Garantisi olmayan bir kombide arıza ya da parça değişimleri dışında standart kombi bakım ücreti 80 Türk lirasıdır. Ancak bölgeye ya da bakımı yapacak firmaya göre değişkenlik gösterebilir.

 Baymak Kombi Bakımı Neden Gerekli

Kombi cihazları verimliliğini artırmak ve yıpranan ya da eskiyen parçalarını değiştirmek ve ileri ki zamanlara oluşabilecek arızaları önüne geçmek için bakım yapılması gerekir. Kombi bakımı bir yılda ya da 6 ayda bir yaptırılması gerekir. Uzun zamandır çalışmayan kombiler bakım yapmadan çalıştırınca kullanım ömrünün ve performansının büyük ölçüde etkilemekte ve daha fazla yakıt harcayarak baymak kombi bakım ücreti yâda kombi fiyatının iki kadar bir kabarık fatura ile karşı karşıya kalmanıza neden olmaktadır.    Kombi bakım sektöründe eğitim sertifikaları olmayan kişi ya da kişiler tarafından yapılan bakım işlemleri çoğu zaman tamiri imkânsız olan hasarlara ya da gaz sızıntısı ve patlama gibi insan hayatını tehlikeye sokan ciddi sorunlara sebebiyet vermektedir. Bu yüzden kombi bakımı ve tamiri iyi eğitim almış deneyimli firma ve kişilere yaptırılması tavsiye edilir.

Kombi Bakımının Önemi Nedir?

 Çoğu insanlar masraf çıkar, diye kombilerinin bakımını yaptırmaktan sakınırlar. Hal bu ki bakımı yaptırılmayan kombinin verdiği hasarların fiyatı, baymak kombi bakım ücreti ve kombi fiyatının iki üç katı kadar bir ücret tutmaktadır. Kombi bakımı yalnızca kombini uzun ömürlün olmasını sağlamasının yanı sıra kullanılan yakıttan tasarruf edilmesini, can ve malımızın korunması açısından da rolü büyüktür. Kombilere yapılan düzenli bakım, hem kombinin hem de doğal gaz tesisatının ömrünü uzatmaktadır. Baymak kombi bakım servisi olarak, kombilerinizin verimli çalışabilmesi için bakım ücreti olarak 80 Türk lirası almaktayız eğer bakım sırasında arıza tamiri ve parça değişimi olması durumunda ücretten küçük bir fak olabilir.  Kombiniz ister bacalı kombi olsun, ister hermetik kombi olsun, isterseniz de yoğuşmalı olsun, bakım ücreti arıza ve parça değişimi dâhil edilmediği sürece sabittir.

 

"Baymak Kombi Bakım Ücreti" İle Benzer Yazılar

"Baymak Kombi Bakım Ücreti" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92