Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Beykoz Kombi Servisi

Kombi Arıza » Kombi Servisi » Beykoz Kombi Servisi
22222222

Günümüzde her konutun iş yeri ve ofislerin vazgeçilmezi olan kombi cihazları her geçen gün daha fazla kullanılmaktadır. Beykoz kombi servisi, bu konuda hassasiyetini her zaman korumakta ve en güzel şekilde kaliteli hizmetler  vermektedirSizlerin herhangi şikâyetlerinizde veya olumsuz vakalarda aramanız yeterlidirMüşterisini bekletmeden gün içinde en kısa sürede ücretsiz servisleri ve uzman kadrosu eşliğinde adrese gelmektedirCihazda oluşan her türlü arızaları neden ileri geldiğini araştırarak çözümlemektedirlerBir yıl garantili olan cihazın kontrolleri bakım ve onarımdan ücret alınmamaktadırOrijinal  yedek parça değişimi ile de kaliteli ve güvenli hizmetler sunmaktadırGüler yüzlü elemanları ile müşteri memnuniyetini titizlikle takip ederek kullanıcısının tüm şikayetlerini dinlemekteyiz.

 

Beykoz Kombi Servisi Ücreti Ne Kadardır?

Firmamızda garantili veya garantisiz tüm kombilerin arızaları giderilerek en düşük maliyet ile tekrar kullanıcıya iade edilmektedirArıza ne olursa olsun uygun fiyatlar ile el yakmadan cüzi bir ücret alınmaktadırBakım onarım ve tamir ücreti hep aynı olmaktadır. Fakat kombinin zor çözümleneceği büyük arızalar oluşmuş ise bir kaç gün içinde yapılmaktadırMüşterine sunulan fiyattan taksit uygulaması yapılarak hiç bir şekilde zor durumda kalmadan ödenmektedir. Beykoz kombi servisi, müşterilerine her türlü ödeme avantajları sunmaktadırBazen küçük bir arıza kombinin çalışmasına engel olmaktadır. Elemanlarımız yerinde bu sorunu gidererek kesinlikle ücret almamaktadırSadece kombi cihazlarında değil diğer her türlü elektrikli  ev aletlerinde güvenli kaliteli hizmetler verilmektedirArızalı cihaz ne olursa olsun kombi veya herhangi elektrikli ürün de olsa fiyatlarımız da artış olmamaktadır.

Beykoz Kombi Servisi Ve Kullanım Yerleri

Yaşantımızın vazgeçilmezlerinden olan kombi ısıtıcılar artık her yerde her alanda güvenli ve sağlıklı bir şekilde kullanılmaktadırKonut,  iş yeri,  ofis, hastane,  okul,  cami,  spor salonları ve daha birçok alanlarda kullanılmaktadır. Beykoz kombi servisi, ise kullanım alanı neresi olursa olsun anında müdahale etmektedirKombi kullanımı sağlıklı rahat ve o kadar da ekonomik olmaktadırFakat istenilen ısıya ulaşmak için mutlaka bakım yaptırılmalıdırCihazın ömrünü uzatır ve istenmeyen arızalara karşı tüm önlemler bakım esnasında alınmakta olup, sizde profesyonel kombi bakım hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

"Beykoz Kombi Servisi" İle Benzer Yazılar

"Beykoz Kombi Servisi" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92