Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Bozulan Kombiyi Kim Yaptırır

Kombi Arıza » Kombi Arızaları » Bozulan Kombiyi Kim Yaptırır
kombi

Havaların gitgide soğuduğu kış ayları ve Sonbahar ayları olmak üzere yılın hemen hemen her günü hepimizin evinde kombi çalışır durumda bulunuyor. Isınma, mutfaktaki gaz ihtiyacı, banyodaki sıcak su ihtiyacı gibi ihtiyaçların üçünün de tek bir cihazdan karşılandığı kombi ile ilgili karşılaşacağınız herhangi bir sorunda sizin ve sevdiklerinizin can ve mal güvenliği için size kaliteli ve uzman ekibimiz ile kurumsal destek sağlıyoruz. En iyi hizmeti bizden alabilir kombiniz ile ilgili hasarları garantili bir şekilde güvenli olarak giderebilirsiniz.

Kombi Kullanım Alanları ve Faydaları

Kombi günümüzde batıdan doğuya hemen hemen her ilde kullanılan bir cihaz oldu. Doğalgazın ulaştığı her noktada kombi kullanımı gerekmektedir. Kombi hem sıcak su için elektrik hem mutfak için gaz hem de ısınma için gaz sağlayan çok fonksiyonlu bir cihazdır. Bu cihazın herhangi bir bölümünde meydana gelen hasar önemli sorunlara yol açtığı için kombilerimiz her yıl özellikle kış aylarında kullanılmaya başlanamadan önce mutlaka uzman kişiler tarafından bakımı yaptırılması gereken cihazlardır. Evimizde, ofisimizde ve daha bir çok yaşam alanımızda kullandığımız kombilerin bozulması durumunda tamir ücretinin kimin tarafından karşılanacağı da merak konusu olan ve bazen anlaşılması güç bir durumdur.

Bozulan Kombiyi Kim Yaptırır?

Kiracı ile mal sahibi arasında yapılan sözleşme koşullarına göre evde ya da ofis olarak kullanılan dükkân, mekan ya da aklınıza gelebilecek taşınamaz mülkte kullanılan bozulan kombiyi kim yaptırır sorusu muallaktır. Eğer mülk sahibiniz ile sorunsuz bir ilişkiniz varsa mülk sahibinizin mülkte meydana gelen hasarları karşılaşması gerekmektedir. Mülk sahibi ile kiracı arasında yapılan sözleşme gereği kiracı mülkü aldığı gibi teslim etmek durumundadır. Eğer kiracıdan kaynaklanmayan bir sorun oluştuysa burada bozulan kombiyi ev sahibinin tamir ettirmesi ya da kiracının ödediği bedeli karşılaması gerekir. Aksi takdirde tüketici mahkemesine başvuruda bulunabilirsiniz. eğer kiracı ile mülk sahibi arasında bunların sorun edilmeyeceği bir diyalog söz konusu ise kiracı ya da mülk sahibi kusurlu olanın kim olduğunu ayırt etmeksizin inisiyatif alarak bozulan kombiyi tamir ettirebilir.

Kombiniz ile ilgili herhangi gaz, elektrik ya da su sorunu yaşıyorsanız uzman ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bizden detaylı bilgi ve hizmeti alabilirsiniz.

 

Önceki Yazı

"Bozulan Kombiyi Kim Yaptırır" İle Benzer Yazılar

"Bozulan Kombiyi Kim Yaptırır" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92