Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Eca Kombi Bakım Ücreti

Kombi Arıza » Kombi Fiyatları » Eca Kombi Bakım Ücreti
kombi

Ülkemizde 25 yıl gibi bir geçmişe sahip olan kombi, doğal gazın her ilimizde bulunmaması sebebiyle hala yaygın olarak kullanılmamaktadır. Kullanılan yerlerde düzenli bakım yaptıranların oranı sadece % 15 ‘tir. Oysa kombilere bakım yaptırmak zorundayız. Çünkü kombiler metallerden oluşmuş cihazlardır. İçlerinde bakır, demir, alüminyum gibi madenler vardır. Hiçbir şey olmasa bu madenler paslanmaya ve oksidasyona neden olurlar. Aynı zamanda kombinin içerisinde doğal gaz, elektrik ve su bulunduğu düşünülürse arıza yapmamasının imkansız olduğu anlaşılır. ECA Kombi olsun ya da olmasın, mutlaka düzenli kombi bakımı yaptırılmalıdır. Bu konuda da ECA Kombi bakım ücreti konusunda da müşterilerine özel kampanyalar hazırlamaktadır.

Eca Kombi Servisine Ne Zaman Bakım Yaptırmalıyız?

ECA Kombi verilerine göre, düzenli kombi bakımını yaptıran oranının çok düşük olduğu belirtilmiştir. Kombilerin alındığı ilk yıl arıza yapması çok düşük bir ihtimaldir. Ama sonraki yıllarda kombinin düzenli bakımının yaptırılması gerekir. Bakım yaptırılmadığı için, servis olarak kış mevsiminde alarm veren kombiler için yoğun bir şekilde hizmet vererek; sorunları gidermeye ve müşterilerimizi memnun etmeye çalışıyoruz.

Soğuk havalarda sorun yaşamamak adına sonbaharın başlarında  ve yaz aylarında kombi bakımlarını düzenli olarak yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. ECA Kombi bakım ücreti ödemekten kaçınırken (bütçeyi zorlamayacağı kesindir), daha büyük hasarlara neden olunabileceği unutulmamalıdır.

Eca Kombi Bakım Ücreti Ne Kadardır?

ECA Kombi, günümüz teknolojisine uygun ve gelişmiş servis ağı ile müşterilerine her türlü hizmeti sunmaktadır. Fakat kombilerin ömrünü uzatmak adına  ve  hem maddi hem de manevi hasarların önüne geçmek için;  yıllık bakımının mutlaka yapılmalıdır.

ECA Kombi bakım ücreti olarak standart ECA Kombi için sadece 80 TL ‘dir. Servis ücreti içinde olup, bu fiyata dahildir. Kombinin özellikleri ve kapasitesi değiştikçe bakım ücreti artarak hesaplanır. Bakım ücretlerine, servis ücretleri her zaman dahil olarak hesaplanır. Kombi bakımlarını markası ne olursa olsun, servislerine yaptırmak olumlu ve ekonomik  sonuç almak açısından en doğru karardır. Bakım yaptırmadan önce ECA Kombi için müşteri hizmetlerimizi arayarak, size uygun olan bir zamanda randevu talep ederek, bekleme sorunu yaşamadan kombi bakımını yaptırabilirsiniz.

"Eca Kombi Bakım Ücreti" İle Benzer Yazılar

"Eca Kombi Bakım Ücreti" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92