Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

ECA Kombi Servisi

Kombi Arıza » Kombi Servisi » ECA Kombi Servisi
İstanbul Kombi Servisi

Kombi evimizi ve iş yerimizi ısıtmaya yarayan cihazdır. Ortamı ısıtırken aynı zamanda sıcak su ihtiyacımızı da karşılar. Hem elektrik, hem su, hem de gaz kombinasyonu ile çalışan ECA kombileri alman teknolojisi ile üretilmiştir. Kombinin çalışmasında bu üç etken de birlikte çalışır. Her makine, cihaz gibi kombilerin de sağlıklı şekilde çalışması için düzenli bakımlarının yapılması şarttır. Olası filtre  veya gaz tankında tıkanıklıklar kombinin çalışmasında verimi düşürerek, istenen ısıyı sağlamaz. Kurumsal hizmet anlayışı ile çalışan firmamıza kombinizin periyodik bakımını en iyi ve güvenilir şekilde yaptırabilirsiniz. İleride olabilecek arızalar hakkında firmamızdan gerekli önlemleri almak adına bilgi edinebilirsiniz.  olarak, ECA kombi bakımı ile ilgili  her konuda görüşmek için gönül rahatlığı ile firmamızdan randevu alabilirsiniz.

Kombi  Bakımının Avantajı

ECA kombi yetkili servisi olarak,  Kombinize aşama aşama temizlik işlemi yapılarak bakılır. Bakım esnasında sadece kombi değil, kombinin filtreleri de temizlenir. Temiz filtreler sayesinde elektrik ve gaz tüketimi hem daha az olur, hem de ısınma olayında daha fazla verim sağlanmış olur. Enerji tüketiminde % 25-30 tasarruf sağlanır. Firmamızdan alacağınız bakım hizmeti sayesinde sadece kombinizin bakımı yapılmış olmaz. Aynı zamanda ilerleyen dönemlerde sorun yaratacak, arıza yapabilecek parçaları da tespit etme imkanınız olur. Bu tespit sayesinde de gereken önlemler alınarak kombinizin katalog değerleri uzatılmış olur. Alman teknolojisi ile üretildiğinden bu kombilerin bakımının da ECA kombi servisleri tarafından yapılması önemlidir. Çok titiz şekilde çalışan alanında uzman kişilerden oluşan teknisyen kadromuz sayesinde kombinizin en ince ayrıntısına kadar bakım yapılır, sorun olmadığına emin olduktan sonra işlerini bırakırlar. Olası bir sorun gördüklerinde sizi uyarır ve gereken önlemleri almanıza yardımcı olurlar. Teknisyenlerimizin tamamının bakım talimatlarına uygun şekilde size en iyi hizmeti vereceğinden emin olabilirsiniz. Her yıl ECA firması tarafından yeni teknik bilgileri çalışanları ile paylaşmak adına eğitim verilir ve bu eğitime tüm teknik elemanların katılması şart koşulur. Bu sayededir ki ECA teknik servisinde çalışan tüm teknik elemanlar en son bilgi donanımına sahip kişilerden oluşur. Büyükşehirde dahi olsanız her ilçede muhakkak size anında ulaşabilecek bir yetkili servis vardır. Kombinizin parça tamiri yetkili servis tarafından yapılacağından garanti kapsamına alınır ve yeni takılan parça bir yıl süre ile garantili sayılır. Ayrıca yedek parçalar ECA olarak orijinal olarak kullanılır.

Kombi Bakım Zamanı

Kombilerin yoğun kullanıldığı dönem kış aylarıdır. Bu nedenle kış aylarında yoğunluk yaşanabileceğinden dolayı kışa girmeden bakımının yapılması daha yerinde olur. Normalde senede bir ECA Kombi bakımı yapılması yeterlidir. Ancak çok katlı binalarda veya yoğun yaşamların olduğu binalarda yılda iki kez düzenli olarak bakımın yapılması şarttır. ECA kombi yetkili servisi olarak asıl amaç % 100 müşteri memnuniyeti olduğundan istediğiniz zaman, istediğiniz şekilde bizi arayabilir ve sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

"ECA Kombi Servisi" İle Benzer Yazılar

"ECA Kombi Servisi" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92