Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Eca Kombi Yetkili Servis Eca Kombi Arızalarının Kaynaklarını Buluyor

Kombi Arıza » Kombi Servisi » Eca Kombi Yetkili Servis Eca Kombi Arızalarının Kaynaklarını Buluyor

Herhangi bir arıza durumunda Eca Kombi Yetkili Servis hizmetinden yararlandığınızda kesintisiz ısınma ve sıcak su konforunuzu devam ettirmeniz mümkün olmaktadır.

Isınma sisteminde kullanıma bağlı olarak meydana gelen sorunlar petek kaynaklı veya kombi kaynaklı olabilmektedir. Düzenli kombi bakımı yapılmaması, petek içlerinin yeterince temiz olmaması, kombi parçalarından birinin yıpranması, kombinin bakım veya onarımı sırasında kombi kullanıcıları veya uzman olmayan kişiler tarafından hatalı uygulamalar yapılması, muhtemel kombi arızası kaynağı olarak karşımıza çıkmaktadır. Yaşanabilecek problemleri azaltmak adına uzman kişiler aracılığı ile kombi bakımı yaptırılmasına özen gösterilmelidir.

Eca Kombi Yetkili Servis Eca Kombilerde Hangi Arızaları Gidermektedir?

Bakım ve onarımına özen gösterildiğinde dahi kullanıldığı süre ve kullanım durumuna göre meydana gelebilecek arızalarda Eca Kombi Yetkili Servis gerekli desteği sunmaktadır.

Kombinin kullanım ömrü ve modeli ile yerleştirildiği yere göre değişse de Eca kombide meydana gelebilecek bazı arızalar genel olarak şunlar:

  • Alev ledi ve ateşleme ile ilgili sorunlar
  • Su basıncından kaynaklanan sorunlar
  • Diferansiyel hava basıncından kaynaklanan sorunlar
  • Gaz valfinin devreye girmesiyle ilgili sorunlar
  • Kullanım suyundan kaynaklanan sorunlar
  • Baca gazı sensöründe meydana gelen arızalar

Kombi Arızası Durumunda Eca Kombi Yetkili Servis Hizmetinizde

Petek veya su sıcaklığının yeterli seviyede olmamasına yol açabilen ve kombi arızalarının kaynağını oluşturan sorunlar Eca Kombi Yetkili Servis elemanlarınca çözüme kavuşturulmaktadır. Uzman olmayan kişiler eliyle gerçekleşen müdahaleler kombinin bozulmasına veya performansının düşmesine yol açabileceğinden, herhangi bir arıza durumunda yetkili servis hizmetinden yararlanmak, ihmal edilmemesi gereken oldukça önemli bir konudur. Profesyonel yetkili servis elamanları, kombi bakımı ve arızaların giderilmesinde müşteri memnuniyetini temel alarak etkili hizmetler sunmaktadır. Özellikle parça değiştirilmesini gerektiren arıza halinde yetkili servis hizmetinden faydalanmak, sonradan çözülmesi imkânsız sorunların önüne geçmenizi sağlayacaktır.

25 Aralık 2017
|

"Eca Kombi Yetkili Servis Eca Kombi Arızalarının Kaynaklarını Buluyor" İle Benzer Yazılar

"Eca Kombi Yetkili Servis Eca Kombi Arızalarının Kaynaklarını Buluyor" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92