Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Esenler ECA Servisi Her Daim Sizinle

Kombi Arıza » Kombi Servisi » Esenler ECA Servisi Her Daim Sizinle

Esenler eca servisi, kombi tamiri ve bakımıyla birlikte düzenli kontrol hizmeti de verir; ayrıca servis tarafından gerçekleştirilen uyarılar, kombinin uzun ömürlü kullanılmasını sağlar. Bir kombi, doğru şekilde kullanıldığında mevcut yaşam ömrü en az iki katına çıkarken çoğu zaman hatalı faaliyetler neticesinde bozulan kombileri; aksak çalışan mekanizmaları ya da buna benzer vaziyetleri görürüz. İyi addedilecek bir kombinin katiyetle yurtiçi ve yurtdışı kalite belgesine sahip olması; dolayısıyla bu belgeye bağlı kalarak satıcı tarafından verilen firmanın garanti şartlarını kapsamlı şekilde temsil etmesi gerekir.

 

Esenler ECA Servisi Bir Telefon Uzakta

Esenler eca servisi, bir telefon uzakta olduğu için 7/24 aktif şekilde kendisinden yararlanabilirsiniz. Öncelikle yaşamış olduğunuz sorunu belirterek destek almayı; daha sonra sorun üzerine yetkili personelin size yardıma gelmesini tercih etme hakkınız var.

 

Kombilerde genel olarak birçok farklı sorun görülebilir; ama bunca farklı sorun arasında herkes tarafından ortak addedilecek kimi durumlar da kendisini belli eder:

  • Kombinin sigortasında atma veya yanma olabilir.
  • Kombinin giriş kısmındaki gaz vanasında sıkıma görülebilir.
  • Kombinin model özellikleri pilotluysa pilotun alev almasında sorun yaşanabilir.

Belirtilen örneklerin yanında temel başlıklar ile kombi sorunlarını ifade edebiliriz:

  • Kombi çalışır halde olmasına rağmen ısıtmaz.
  • Kombi, patlamalı yanar.
  • Sıcak su açıldığı zaman petekler aşırı sıcak olur.
  • Radyatörün üstü sıcakken altı soğuk olur.
  • Kombi su kaçırır ya da akıtır.
  • Kombiden tuhaf sesler gelir.
  • Kombiden sıcak su akışı sağlanmaz.

Esenler ECA Servisi ve Çözüm Önerileri

Esenler eca servisi, belirtilen sorun başlıkları için uygun çözümleri geliştirmiştir; fakat kombiye tanı koyabilmesi adına yerinde inceleme yapması, kombiyi baştan aşağıya test etmesi gerekir. Kombi, komplike bir cihaz olduğundan farklı noktalarında ayrı problemler görülebilir; hatta bir nokta ile hiç alakasız kaynakların yaşandığı da olur. Normal şartlar altında düzenli kontrol edilen kombilerin bozulma oranı düşük olduğu için kombinizi belirli aralıklarda kontrol ettirmeli; ani zamanlama ile bozulur durumdaki kombi sorunundan kaçınmayı düşünmelisiniz. Aksi takdirde hiç yokken hem masraf hem sıkıntı çıkacaktır.

"Esenler ECA Servisi Her Daim Sizinle" İle Benzer Yazılar

"Esenler ECA Servisi Her Daim Sizinle" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92