Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Esenyurt Kombi Servisi

Kombi Arıza » Kombi Servisi » Esenyurt Kombi Servisi
18

Kışın soğuk günlerinde sıcacık bir yuvada huzurla yaşamak ya da işyerinizde sıcak bir ortamda çalışabilmek için iyi bir kombiye ihtiyacınız vardır. Peki ya kombiniz arıza yaptığında çok sıkıntılı ve soğuk günler yaşayabilirsiniz. Acilen kombinizin yapılıp çalışır hale gelmesi gerekir ki soğuk ile boğuşmak zorunda kalmayın. Esenyurt kombi servisi olarak sizlerin zor durumda kalmaması için 7/24 acil kombi servis hizmeti vermekteyiz. Size bir telefon uzaklığında olana firmamız müşteri memnuniyeti için günün her saati kombi teknik servis hizmeti vermeye hazırdır. Kombi işinde eğitimli, uzman ve deneyimli teknik kadrosu ile size en iyi hizmeti sunmaktadır. Kombi tamir, bakım, onarım ve temizliği itina ile yapılarak aynı gün içerisinde sorununuzu çözeriz. Kombinizin daha uzun ömürlü olması, sorunsuz çalışması ve daha verimli bir ısınma sistemi için kombinizin tüm bakım, onarım ve temizliğini en mükemmel şekilde yapıyoruz. Acil hizmetimiz ile kombisiz soğuk geceler tarih oluyor. Her an size kombi destek hizmeti için hazır beklemekteyiz.

Garantili Tamir Ve Onarım Hizmeti

Kombiniz bozulduğunda bazen küçük bir işlem ile tamir olabiliyorken bazen parça değişimi gerekli olabilmektedir. Esenyurt kombi servisi yedek parça garanti sistemi ile kombinizde aynı

Esenyurt Kombi Servisi
Esenyurt Kombi Servisi

sorun tekrar yaşanırsa bir yıllık tamir garanti kapsamında ücretsiz hizmet vermektedir. Kombi tamiri için gelen teknik servis ekibinden tamir garantisi istemeniz yeterli olacaktır. Tekrar aynı arıza olduğunda tamir garantiniz ile ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Firmamız sunduğu bu hizmet ile müşterilerine ne kadar güvenli bir hizmet verdiğini ispatlamaktadır. Güvenli ve garantili tamir hizmetimiz ile sizleri koruyan bir hizmet kalitesi sunmaktadır. Hizmette sınır yoktur kavramı tam da bu durum için söylenmiş olsa gerek. Yıllardır Esenyurt bölgesinde hizmet veren kombi teknik servisimiz her marka kombi tamir, bakım, onarım, arıza ve temizliği konusunda uzman ekibi ile hizmet vermektedir. Acil hizmet ekibi ile anında güvenli ve garantili hizmeti kapınıza kadar getirmektedir.

Esenyurt Kombi Servisi Kombi Temizliği İtina İle Yapılır

Kombiniz kış boyunca peteklere sıcak su sağlayan bir cihazdır. Kombinizde ve peteklerde sürekli dolaşan sıcak su katran şeklinde bir kiri biriktirmektedir. Bu nedenle her yıl kış öncesi kombi ve peteklerin temizlenerek yoğun çalışmaya hazırlanmalıdır. Esenyurt Kombi Servisi kampanyalı uygun fiyatları ile kombi ve petek temizliğini kısa sürede yaparak kışı daha rahat geçirmenizi sağlamaktadır. Kombi temizliği kombinizin ömrünü uzatır. Ayrıca daha az yakıtla daha iyi ısınmanızı sağlar. Yani kombinin verimlilik derecesini yükseltir. Kombi ve petek temizliği yapılmadığında daha çok yakıt kullanır üstelik çokta iyi ısınamazsınız. Servisimiz teknik ekip kadrosu peteklerinizi sökmeden, etrafı kirletmeden çok mükemmel bir teknik ile en iyi şekilde temizler. Kombiniz zarar vermeyecek özel temizleyiciler ile pırıl pırıl temizlenip verimli hale getirilir..

 

Önceki Yazı

"Esenyurt Kombi Servisi" İle Benzer Yazılar

"Esenyurt Kombi Servisi" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92