Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Fatih Baymak Servisi

Kombi Arıza » İstanbul Avrupa Yakası » Fatih Baymak Servisi

Kombi bakımlarını ve tamirlerini İstanbul’un Avrupa yakasındaki her bölgesinde uzman teknik destek ekipleri ile gerçekleştiren Fatih Baymak kombi servisi, montaj işlemlerini de profesyonel bir şekilde sonuçlandırmaktadır. Tüm Baymak kombi modellerinde bakım ve tamir uygulamaları yapan Fatih Baymak servisi, alanında uzman olan personelleri, garantili servisi ve ekonomik servis ücretleri ile müşterilerine güven vermektedir.

Kombi bakımları uzmanlık gerektiren bir uygulamadır ve özellikle kışa aylarına girilmeden bakım yaptırılması, kombilerde meydana gelebilecek arızaların önüne geçmektedir. Profesyonel teknisyenler tarafından gerçekleştiren periyodik bakımlarda kombinin tüm aksamları temizlenmektedir. Ucuz kombi bakımı yaptığını belirten kişilere yaptırılan işlemlerin sonunda arızaların meydana gelmesi kaçınılmaz olmakta, bunun sonucunda da maddi kayıplar yaşanmaktadır.

Baymak kombi bakımı işlemlerinde cihazın tozları, yanma haznesi, tesisat filtresinin sökülmesi ve temizlenmesi gereklidir. Ayrıca brülörün sökülerek yıkanması, meme gözeneklerinin temizlenmesi, ateşleme elektrotlarının zımparalanması, prop gözlerinin temizlenmesi önemlidir. Bakım sırasında fan motorundaki fanın tozlarının fırça yardımı ile temizlenmesi de fanın arızalanmasının önüne geçmektedir.

Kombi Bakımında Neler Yapılır?

Fatih Baymak kombi servisi ekipleri, kombi bakımları sırasında genleşme tankındaki hava oranını ölçmekte,  gerektiğinde gaz basmakta, NTC termostatların değerini ölçmekte, düşük değerli olan hassaslığını yitirmiş olan termostatı değiştirmektedir. Tüm ayarlar yapıldıktan sonra kullanıcının gözetiminde kombiyi çalıştıran ve son kontrolü gerçekleştiren teknisyenler, böylece kombinin bakımını sonlandırmaktadır. Kombi bakımları, doğalgaz faturalarının da düşmesini sağlamaktadır. Cihazın ömrünü de uzatan bakımlar, beklenmedik arızaları da önlemektedir.

Bakım sırasında cihaz içinde yıpranan aksamlar tespit edildiğinde, bu durum kombi kullanıcısına belirtilmekte ve parça değişimi yapılmadığında karşılaşılabilecek muhtemel sorunlar anlatılmaktadır. Kombi kullanıcısının onay vermesi ile de parçaların değişimi gerçekleştirilmektedir. Ayrıca değişen parçalara garanti verilmektedir. Kombi servisinde hizmet veren teknisyenlerin de mesleki diploma ve sertifikasının olması gereklidir. Bu diploma ve sertifikaya sahip olmayan kişilerin kombilere müdahale etmesi önlenmelidir.

Fatih Baymak Servis Ücretleri

Fatih Baymak servisi, arızalı parçaları orijinal parçalarla değiştirmektedir. Arıza meydana geldiğinde donanımlı teknisyenleri ile müdahale eden Baymak kombi servisi, söz konusu arızayı kısa sürede ortadan kaldırmaktadır. Kombilerde meydana gelen arızaların yaşanmaması için de yılda en az bir kez bakım yaptırılması tavsiye edilmektedir. Bakımlar kombilerde yakıt tasarrufu sağlamakta, ayrıca daha verimli ısınmayı da beraberinde getirmektedir. Kombi servisleri, muhtemel arızalarla karşılaşmamak için cihazların bakımlarının ihmal edilmemesini tavsiye etmektedir.

Baymak servis ücretleri Fatih ilçesinde de diğer ilçelerde olduğu gibi, yapılan uygulamaların türüne göre değişiklik gösterir. Yedek parça ve tamir uygulamaları için servis fiyatları ortalama 80-100 TL arasında olduğu gibi, bakım uygulamaları ve petek temizliği için yapılan işlemler 50-70 TL arasında değişebilmektedir. Baymak Fatih kombi servis fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsinizz.

 

"Fatih Baymak Servisi" İle Benzer Yazılar

"Fatih Baymak Servisi" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92