Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Ferroli Kombi Bakımı Ücreti

Kombi Arıza » Genel » Ferroli Kombi Bakımı Ücreti
Ferroli Kombi Bakımı Ücreti

Kombilerin bakımı belirli aralıklarda yapılması gerekir. Kombinin bakımı yapıldığında çalışma açısından daha fazla verim almanıza olanak sağlar. Bundan dolayı kombileriniz için gerekli bakım hizmetini kurumsal firmalardan almanız gerekir. Hizmet alacağınız zaman firmanın size sunacağı hizmet içeriği mutlaka kontrol edilmelidir. Bu sayede sağlıklı bir sonuca ulaşabiliriniz. Ayrıca bakım hizmeti uzmanlık isteyen bir konu olduğundan dolayı sektör içerisinde başarılı çalışmalara imza atan firmaları tercih etmelisiniz. Firmamız kombi bakımı konusunda sektörde lider konumda yer alarak çalışmalarını sürdürmektedir. Sizde hizmet alabilir ve kombinizin bakımını ayrıcalıklı olarak yaptırabilirsiniz. Bakım işleminde gerekli olan tüm onarım ve temizleme profesyonel bir şekilde yapılır.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır

Firmamız kombi bakımı konusunda geliştirdiği özel yöntemler ile müşterilerine yardımcı oluyor. Kombi bakıma başlamadan önce gerekli olan testler yapılarak kombinizin verimi ölçülür. Daha sonra bakım işlemine geçilir. Bakım işleminde öncelikle su sızdırıp sızdırmadığı kontrol edilir. Eğer su sızdırması varsa ilgili onarım işlemine hemen başlanır. Daha sonra kombinin iç temizliği yapılır. Kirli olan bölümler profesyonel bir şekilde yapılır. Bakım sırasında kombinize herhangi bir şekilde zarar verilmez. Bundan dolayı güven içerisinde hizmet alabilirsiniz. Isıtma ve sıcak su üretme bölümleri kontrol edilir. Bu bölgenin de ayarlaması yapılır. Su basıncının yeterli olup olmadığı kontrol edilir. Firmamız kombi bakım ücreti için müşterilerinden ekonomik ücretler talep eder. Bakım için ödeyeceğiniz tutar 2017 yılı için 80 TL olarak belirlenmiştir.

Kombi Bakımı Sonrası Bilmeniz Gerekenler

Kombinizin bakımı yapıldıktan sonra yapmanız gereken işlem kombinizi yormamaktır. Bunun için kombinin nasıl çalıştırılması gerektiği konusunda uzman personelimiz size yardımcı oluyor. Ayrıca su basıncının 1,5 barın altına inmemesi gerekir. Belirtilen barın altına düşmesi sonucu kombi çalışamayacak ve peteklere sıcak su iletmeyecektir. Bundan dolayı bu ayrıntıya kesinlikle dikkat edilmelidir. Kombinizde herhangi bir sorun oluştuğunda ise kesinlikle kendiniz müdahale etmemelisiniz. Bu konuda hizmet veren firmamızdan destek alabilirsiniz. Herhangi bir arıza oluştuğunda firmamız ile iletişim kurarak destek alabilirsiniz. Bu sayede kombinizin bakımı ve tamiri hızlı bir şekilde yapılır.

"Ferroli Kombi Bakımı Ücreti" İle Benzer Yazılar

"Ferroli Kombi Bakımı Ücreti" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92