Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Güngören Ariston Kombi Servisi ve Modern Hizmet

Kombi Arıza » Kombi Servisi » Güngören Ariston Kombi Servisi ve Modern Hizmet

Bir evin konforu adına kullanılan cihazların başında kombi gelmektedir. Özellikle soğuk kış günlerinde daha da önemi artmakta olan kombilerin özellikle Sonbahar mevsiminde havalar iyice soğumadan periyodik olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde çalışma sırasında bir takım sorunlar çıkartmak ile birlikte hane halkının da mağduriyetine sebep olmaktadır. periyodik bakımları yapıldığında son derece stabil olarak çalışan Ariston kombiler kaliteli Isıtma sistemi ile de yüz güldüren sonuçlara imza atmaktadır. Firmamız Güngören Ariston Kombi servisi son derece müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalıştığımdan dolayı Güngören bölgesinde hatırı sayılır bir müşteri kitlesine sahip olmakta ve yüz güldüren hizmetlerle adından söz ettirmektedir.

Güngören Ariston Kombi Servisi Periyodik Bakım Hizmetleri

Güngören Ariston kombi servisi firmamızın sunmuş olduğu en önemli hizmetler arasında yer alan periyodik bakım kombilerin kaliteli bir şekilde ısıtması ve çalışması adına son derece önemlidir. Daha uzun ömürlü bir kullanım için de periyodik bakım şarttır. Firmamız periyodik bakım hizmetleri kapsamında tesisat filtrelerini kirden arındırmakta, kombi bacalarını kontrol ederek çekiş gücünü test etmektedir. Periyodik bakım içerisinde yine yoğuşma su haznesi kontrol edilerek kaloriferlere suyun gittiği hat temizlenmektedir. Yanma odasında bulunan brolürü temizleyen ekibimiz kombinin kışın daha iyi ısıtabilmesi için genleşme tankının sağlığını da kontrol etmektedir. Basıncının ayarlanması radyatörlerden kombiye dönen suyun temizliğinin kontrol edilmesi ve daha pek çok noktada bakım hizmeti sunularak kombiler sorunsuz bir şekilde çalışır hale getirilmektedir.

Güngören Ariston Kombi Servisi ve Garantili Hizmet

Taşınma durumlarında hemen devreye girebilen firmamızın sunmuş olduğu söküm ve montaj işlemleri son derece hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Özellikle kış ayına denk düşen taşıma işlemlerinde en hızlı şekilde kurulum gerçekleştirilerek müşterileri mağduriyete giderilmektedir. Bütün işlemler sırasında son derece titiz çalışan Güngören Ariston kombi servisi ekibimiz tamamen garantili hizmet sunmaktadır. Değiştirilecek olan bütün parçaların, filtre ekipmanlarının, hortum sistemlerinin tamamında orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Bu şekilde hem uzun ömürlü bir bakım meydana çıkmakta hem de müşterilerin cihazları stabil bir şekilde çalışmaktadır.

"Güngören Ariston Kombi Servisi ve Modern Hizmet" İle Benzer Yazılar

"Güngören Ariston Kombi Servisi ve Modern Hizmet" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92