Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Güngören ECA Kombi Servisi

Kombi Arıza » Yakınımdaki Servisler » Güngören ECA Kombi Servisi
36

        Güngören Eca Servisleri

Güngören de bulunan eca servisleri, sadece bu markaya ait ürünler ve kendilerine belirlenen güngören, bağcılar, esenler gibi bölgelere hizmet sunarlar. Kombiler genellikle sıcak su konumunda çalışmaktadır. Kış konumundaysa ve ısınma ihtiyacı varsa kombiler kalorifer konumunda çalışmaya başlar. Kış aylarında ev yeni ısıtılmaya başlandığında bile sıcak su kullanılabilmektedir. Aynı durum yaz aylarında da söz konusudur. Kombiler, doğal gaz, LPG gibi gazlarla çalışabilmektedir. Ayrıca kombilerin hermetik ve bacalı olmak üzere iki farklı tipi bulunmaktadır. Güngören Eca servisi, tüm Eca kombilerin bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Periyodik bakım ve tamir hizmetinin kusursuz bir şekilde yapılabilmesi için mutlaka alanında uzmanlaşmış teknik destek ekiplerinin hizmet verdiği kombi servislerinden hizmet alınmalıdır. Kurumsallaşmış kombi servisleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmekte ve kusursuz hizmet vermektedir.

 

      Güngören Eca Servisi Kombilerin Bakımını Yapmaktadır

Güngören Eca Servisi tarafından bakım ve tamir hizmeti verilen bacalı kombiler, ortamdan aldığı hava ile gazı karıştırmakta, böylece yanmış atık gazı bacadan tahliye etme sistemi ile çalışmaktadır. Böyle bir kombi tercih edilecekse binadaki bacanın içine çelik baca konulmalı ve bu şekilde atık gazlar tahliye edilmelidir. Ayrıca kombinin bulunduğu yer de menfezler kullanılarak dış hava ile beslenmelidir. Hermetik kombilerde ise kapalı yanma odası vardır ve bu nedenle de dış ortamla kombi bacası çıkışı arasında bağlı olan iç içe geçmiş baca bulunmaktadır. Gerekli havayı bu şekilde alan hermetik kombiler yanmış atık gazı da yine bu şekilde tahliye etmektedir.

       

   Eca Kombi Sorunlarına Hızlı Müdahale Önemlidir

Güngören Eca Servisi, cihazlarda sorun meydana geldiğinde uzman teknik servisi ile hızlı bir şekilde müdahale etmektedir. Beklenmedik durumlarda meydana gelen arızalara hemen müdahale edilmezse kombi kullanıcının ciddi bir mağduriyeti söz konusu olmaktadır. Arıza kış aylarında meydana geldiyse ısınma ve sıcak su sorunu, yaz aylarında meydana geldiyse sıcak su sorununun olması kaçınılmazdır. Bu nedenle sorunun bildirilir bildirilmez teknik destek ekibinin tam donanımlı olarak yola çıkması ve belirtilen adrese kısa zaman içinde ulaşması şarttır. Eca servisleri sadece kombilere değil Eca markalı peteklerle ilgili de hizmet vermektedir. Petek temizliğini de özel cihazlarla gerçekleştiren servisler, meydana gelen ısınma sorunlarına da müdahale etmektedir.

 

 

"Güngören ECA Kombi Servisi" İle Benzer Yazılar

"Güngören ECA Kombi Servisi" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92