Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Güngören Kombi Servisi Her Marka Kombiye Acil Çözüm Sunar

Kombi Arıza » Kombi Servisi » Güngören Kombi Servisi Her Marka Kombiye Acil Çözüm Sunar

Kombiler, yaşam alanlarının konforunu artıran ve insanlara huzurlu ortamlar sunan teknolojik aygıtlardır. Doğalgaz sayesinde çevre dostu, konforlu ortamlar sağlarlar. Kış aylarında ısınma ihtiyacını karşılarken yılın her günü sıcak su ihtiyacına da çözüm sunar. Fakat bütün teknoloji aletlerinde olduğu gibi kombilerde de zaman zaman arızalar meydana gelebilir. İse uzman desteği sağlanmalıdır. Ayrıca kombilerin, yıllık rutin bakımlarının yapılması gerekir. Düzenli bakımı yapılmayan kombi her an arıza yapmaya elverişlidir ve ne zaman arıza yapacağı belli olmaz. Yüksek yakıt tüketimine rağmen yeterli ısıtma sağlamaz ve maddi külfet ortaya çıkarır. Güngören kombi servisi, kombilerinizin kurulumunda, bakımında, arıza tespitinde, onarımında 7/24 güvenilir destek sunar.

Maltepe Kombi Servisi Kombilerin Bütün Arızalarına Profesyonel Çözüm

Kombiler pek çok türdedir ve birçok markanın kombi ürünleri hanelerde mevcuttur. Genel olarak kombilerin arızaları şu şekillerdedir:

  • Kombi hiç çalışmayabilir.
  • Kombi çalışmasına rağmen ısıtmıyor olabilir.
  • Kombi, patlama yaparcasına çalışıyor olabilir.
  • Peteklerin her yeri ısınmıyor olabilir.
  • Sıcak su kullanılmaya başlandığında kombi aşırı ısınıyor olabilir.
  • Kombi su damlatıyor olabilir.
  • Kombi aşırı ses yapıyor olabilir.
  • Kombi musluk suyunu ısıtmıyor olabilir.

Bütün bu arızalarda uzman servis desteği almak gerekir. Maltepe kombi servisi, her marka ve model kombinin arızasında kesin çözüm sağlar. Parça değişiminde orijinal yedek parça temini sağlar. Yıllık kombi bakımlarını en uygun fiyatlara yaparak kombilerde yukarıda sayılan arızaların ortaya çıkmasının önüne geçer.

ECA Kombi Servis İle Kombinizin Ömrünü Uzatabilirsiniz

ECA, son teknoloji kombi ürünleri üretimi yapmaktadır. Kullanım ömrü uzun, verimi yüksek, çalışma sistemi sessiz, yakıt tüketimi düşük kombi ürünleri, kullanıcılar tarafından tercih edilir. Bununla birlikte ECA kombilerin daha uzun ömürlü olması ve daha verimli çalışması için yıllık bakımlarının yapılması gerekir. ECA kombi servis, ECA markalı kombilerinizin yıllık bakımını profesyonelce yapar. Her model ECA kombi hakkında uzman olan ekip sayesinde günün 24 saati, haftanın 7 günü destek alabilirsiniz. Böylece ECA marka kombilerinizden daha yüksek verim alabilir, yakıt tüketiminizi düşürerek tasarrufa yapabilirsiniz. Her marka kombinizin arıza, bakım ve kurulumu konusunda kombiariza.com internet sitesinde inceleme yapabilirsiniz.

22 Aralık 2017
|

"Güngören Kombi Servisi Her Marka Kombiye Acil Çözüm Sunar" İle Benzer Yazılar

"Güngören Kombi Servisi Her Marka Kombiye Acil Çözüm Sunar" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92