Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Güngören Kombi Servisi

Kombi Arıza » Kombi Servisi » Güngören Kombi Servisi
22

Kombi, bir evin en temel ihtiyaçlarından biridir. Hem ısınmak hem de sıcak su için kullanılan bir cihazdır. Kapasite olarak farklı ama aynı işlemi gören kombiler; yoğuşmalı, yarı hermetik, hermetik ve bacalı olmak üzere çeşitlilik göstermektedir. Son dönemlerde teknolojik gelişmelerle üstün özelliklere bürünerek müşterilerine sunulmaktadır. Doğalgaz ile çalışan birçok kombiden istenilen performansı almak için bazı bilgiler veren yetkili servisler mutlaka dikkate alınmalıdır. Hafif, ufak ve kolay taşınabilir özelliği olan bu cihaz duvara asılır, galveniz, çelik, bakırdan oluşan cihazlar ayrıca plastik borular yardımıyla bütünlüğünü tamamlar. Kombilerin sadece ısınmak ve sıcak su için kullanıldığı bilinmekte ve istediğiniz kadar yakıp istediğiniz kadar kapalı tutabilme avantajına da sahipsiniz. Her ne kadar sadece konfor gibi gözükse de ciddi derecede tehlikeleri de vardır. Bacaların çekmemesi, geri tepmesi, aşırı ısınma ve gaz kaçağına sebep olabileceği için gerekli olan tüm önlemlerin alınması gerekir. Bunun için kombilerin altı ayda bir kez bakım ve onarım işlemleri için yetkili servislere başvurulursa yaşanabilecek tehlikelerin önüne geçmiş olabilirsiniz. Bu kapsamda hizmet veren kurumsal alanda ciddi bir disiplinle çalışan yetkili servisler arasında gösterilen  olarak alanımızda çok ilerlemeler kaydederek başarılı işlerin sonuç odağı olmaktayız. Bizi tercih ederek kombilerinizin bakım ve onarım hizmetlerinden son derece memnun kalabilirsiniz.

Kombi Servis Hizmeti Neler Yapmalıdır?

Az enerji tüketen ve bu sayede maliyeti düşüren kombilerin kullanımı firmamız tarafından müşterilerine özenle tavsiye edilmektedir. Kurulumu ve işleyişi son derece kolay olan kombilerin

Güngören Kombi Servisi
Güngören Kombi Servisi

genellikle kapalı balkon gibi yerde olmasını savunan servisimiz; sağlığınız için TSE standartlarına uygun cihazlarla çalışmaktadır. Talep ettiğiniz sürece varlığını koruyacak olan firmamız siz değerli müşterilerine uzman kadro ve eğitimli personeliyle kurumsal yapıda hizmet vermektedir. Her türlü bakım ve onarım işlerinde deneyimli ekibimizle, makine parçaları gibi ihtiyaca yönelik tüm gerekli malzemeyi stokun da bulundurmaktadır. Bizden bu hizmeti alarak, daha huzurlu günler de kombinizi kullanabilirsiniz. Bakım işlemine müracaat etmeden önce makinanız arızalanırsa, kullanım kılavuzuna göre hareket ederek, arıza işlemlerini çözebilirsiniz; ancak çözemediğiniz zaman yardım talep edilen yetkili servisimiz Güngören kombi servisi, sizleri büyük bir sıkıntıdan kurtarmak için ekibiyle her türlü sorununuzu çözmek için çaba sarf etmektedir. Tercih ettiğiniz her durumda yetkili servisimiz hizmetinizde olup, 7/24 sorularınıza yanıt aramaktayız.

Aradığınız Tek ve Güvenilir Kombi Servisi Burada

Kurulduğundan bu yana tüm teknik aksam, arızalanma ve yedek parça ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde çözen yetkili servisimizde, kombinin tesisat borularını her altı ayda bir temizleme işlemini yaptırabilir ve bacalarınızın çekiş gücünü kontrol ettirmek için bizden yardım talep edebilirsiniz. Bu alanda servisimiz çalışan deneyimli ve eğitimli personelimizle ihtiyacınız olan tüm sorunları çözmek için işinin başında olup, merkez firmanın yetkili kıldığı firma olarak tüm belgelere sahip bir durumda hizmet vermeye devam etmekteyiz. Çalışacağınız firma kalitesiz olursa, kombinizin ömrü uzun olmayacaktır. Bu yüzden Güngören kombi servisi olarak yıllardır faaliyetini sürdüren, tecrübeli ekibimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca yetkili servisimiz tüm teknik detaylar konusunda sizleri yönlendirmek için istediğiniz her an ulaşılabilir durumdadır.

 

"Güngören Kombi Servisi" İle Benzer Yazılar

"Güngören Kombi Servisi" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92