Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Güvenin adı Beylikdüzü Eca Servisi

Kombi Arıza » Kombi Servisi » Güvenin adı Beylikdüzü Eca Servisi

Soğuk kış günlerinde evde bulunan en önemli eşya haline gelen kombiler çok ciddi anlamda periyodik bakımlarının yapılması gereken cihazlardır. Evin ısıtılabilmesi için çok farklı konseptlerde ve teknolojik alt yapılarla üretilmiş olan Eca kombiler de diğer bütün kombiler gibi kış öncesinde bakımı yapılmalıdır. Aksi takdirde soğuk kış gecelerinde bir takım arızalar ile karşılaşıp evdeki istenen ısıya ulaşmak mümkün olmamaktadır. Bu gibi hallerde Beylikdüzü Eca servisi olarak son derece kaliteli hizmetler sunmaktayız. Kombilerin periyodik bakımlarını yapmakla birlikte parça değişimi durumlarında da orijinal yedek parçalar devreye sokarak uzun ömürlü bir kullanım sağlanmaktadır.

Beylikdüzü Eca Servisi Hizmetleri

 

Kurumumuz bünyesinde periyodik bakımlar otomasyon sistemiyle takip edildiği için müşterilerin herhangi bir mağduriyete uğraması söz konusu değildir. Genellikle kış öncesinde yapılmakta olan periyodik bakımlar istendiği takdirde farklı periyotlarla da kaydırılabilmektedir. Ayrıca Beylikdüzü Eca servisi olarak bütün kombi arızalarında da 7 gün 24 saat hizmet sunmaktayız. Kombiler sürekli olarak çalıştığı için kış dönemlerinde istenmeyen bir takım arızalara da sebebiyet vermektedir. Bu arızalar ortaya çıktığında ev sıcaklığını kaybetmekte ve ciddi anlamda ev halkı sıkıntılar yaşamaktadır. Bunun bilincinde olan firmamız tamamen eğitimli Eca kombiler konusunda donanımlı olan bir teknik ekiple hemen erişim sağlayarak yerinde tamir hizmeti sunabilmektedir. Eğer arıza durumu evde tamire imkân vermiyorsa hemen teknik ekibimiz tarafından servise getirilen ECA kombileriniz en hızlı şekilde tamir edilerek tekrar yerine konmaktadır. Kombi arızalarında meydana gelen her türlü duruma karşı tedbirli olan ekibimiz arızaları giderirken aynı zamanda kombinin de bakımını yapmaktadır.

Beylikdüzü Eca Servisi ve Montaj Hizmetleri

Yeni alınan sıfır model bir kombinin eve veya iş yerine montajında teknik ekibimiz son derece kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Aynı şekilde taşımalar sırasında da var olan kombilerin sökülüp yeniden montajında çok hızlı bir şekilde hizmet sunularak herhangi bir mağduriyet yaşamasına fırsat tanımamaktadır. Beylikdüzü Eca servisi olarak periyodik bakımdan arıza hizmetlerine montaj uygulamalarından yedek parça teminine kadar kombiye dair olan her türlü ihtiyacınızda yanınızda olarak oldukça kaliteli ve garantili hizmet sunmaktayız.

"Güvenin adı Beylikdüzü Eca Servisi" İle Benzer Yazılar

"Güvenin adı Beylikdüzü Eca Servisi" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92