Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Kimler Kombi Bakımı Yaptırmalı

Kombi Arıza » Kombi Servisi » Kimler Kombi Bakımı Yaptırmalı

Soğuk havaların kurtarıcısı olan kombiler ısınma açısından insan hayatını kolaylaştırıyor. Ayrıca sıcak su sağlaması da büyük bir avantaj sağlamaktadır. Bundan dolayı kombilerinize gereken bakımı mutlaka yaptırmalısınız. Uzun süredir kombi bakımı yaptırmayan kişiler mutlaka kombilerini kontrol ettirmelidir. Çünkü bakımı yapılmayan kombi verimsiz çalışır. Ayrıca bu verimsiz çalışma da faturanıza olumsuz olarak yansır. Bundan dolayı profesyonel hizmet veren firmaları tercih ederek kombinizin bakımını mutlaka yaptırmalısınız. Bahçelievler kombi servisi firmamız kombi onarım ve bakım konusunda size yasal çerçeve içerisinde yardımcı olmaktadır. Gerekli teknik alt yapıya sahip olan firmamız bu hizmeti alanında uzman kadrosu ile sürdürmektedir.

Bakım İşleminde Yapılanlar

Kombinize bakım yapılmadan önce nasıl çalıştığı kontrol edilir. Daha sonra iç temizliği yapılır. Baca bölümü de temizlenir. Ayrıca fan temizliği de yapılır. İç mekanizması kontrol edilerek gerekli bakım kısa süre de tamamlanır. Isıtma hızı da ölçülür. Tüm bu işlemler kombinizin yüksek bir verimle çalışması için yapılır. Daha sonra tesisat bölümü kontrol edilir. Herhangi bir su kaçağının olup olmadığı kontrol edilir. Su basın ayarı yapılır. Kombilerde karşılaşılan sorunlardan biri de su basıncının düşmesidir. Kombi içerisindeki su basıncı düşerse kombi çalışmayacaktır. Bunun için su basıncını ayarlamanız gerekir Su basıncı en az 1,5 bar olmalıdır. Bunun altına düşerse kombi hata verir. Bağcılar kombi servisi çalışanlarımız bu konuda dikkat etmeniz gereken tüm detayları sizlerle paylaşır. Bu sayede daha sağlıklı bir sonuç elde edebilirsiniz.

Kombinizin bakımı yapıldıktan sonra odalarınız daha hızlı ısınır. Eskisinden daha fazla verim elde ederek bu da faturanıza ekonomik olarak yansır. Zeytinburnu kombi servisi hizmet içeriğimizden yararlanmak isterseniz bu konuda sunacağımız size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

"Kimler Kombi Bakımı Yaptırmalı" İle Benzer Yazılar

"Kimler Kombi Bakımı Yaptırmalı" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92