Kombi Arızaları

Kombi Tamiri

Evlerde yer alan beyaz eşyalar arasında en önemli noktada bulunan ve özellikle kış mevsiminde neredeyse kapatılmadan çalışan kombilerin kaliteli bir…

1 2 3

Her eşya gibi kombilerde, eskimeye veya arıza yapmaya elverişli olarak üretilmektedir. Hangi marka kombi olursa olsun, zamanla mutlaka arıza yapması mümkündür. Sıkça kombinin arıza açmaması için, mutlaka her yıl düzenli olarak bakım yaptırmanız gerekmektedir. Firmamız, Kombi arıza servisi olarak siz değerli müşterilerimize, 7 /24 hizmet sunmaktadır. Ücretsiz danışma hizmetimizle, kombinizle veya arızası ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Firmamızın,  kombi arıza, bakım, servislerinden ve danışma hizmetlerinden ücretsiz olarak, yararlanabilirsiniz. Havaya verdiği zarar nedeniyle, katı ve kimyasal yakıtların yerini, doğal gaz almaktadır. İnsanlar, devamlı büyümekte olan yerleşim yerlerinde, katı ve kimyasal yakıtlardan dolayı, nefes almakta zorlanmaktaydılar. Ancak belediyelerin sunmuş olduğu, Doğalgaz gibi bu büyük hizmet sayesinde, insanlar hem temiz bir havaya kavuştular, hem de soba doldurmak, boşaltmak gibi sorunlardan da kurtulmuş oldular. Kombi sayesinde, sadece sobanın olduğu yer değil, evin tüm bölümleri ısınmakta, sıcak su anında ve devamlı olarak musluklarınızdan akmaktadır.

Muhtemel Kombi Arızaları Nelerdir?

Kombilerde, su basıncının düşmesinden dolayı, arıza ikazı verir ve çalışmayı durdurur. Kombinizdeki su basıcının 1,5 ila 2 arasında sabit olması gerekir. Eğer basınç tamam ancak yine arıza veriyorsa, kombinizin içindeki sigorta atmış olabilir. Kombinizin gaz giriş vanası, kapalı olabilir. Kombi gaz almıyorken çalıştırılmışsanız, arıza ikazı verebilir. Kombiniz çalışıyor fakat gereken ısıyı vermiyorsa, bunun birkaç sebebi olabilir. Kombinin termostat derecesi düşük olabilir, kalorifer dönüş hattındaki filtre tıkanmış olabilir, petek giriş ve çıkışlarındaki vanalar kapalı olabilir, kombinizin teknik bir sorunu veya üretim hatası olabilir, petekleriniz ve boru hattının temizlenmesi gerekebilir. İşte bu konuların çözümünde firmamız devreye girmektedir. Bu konuda bizden her zaman yardım alabilirsiniz. Kombi arıza sorunlarınızı çözen firmamız, her türlü arızayı yerinde tamir etmektedir. Ancak tüm tamirleri yapıldığı halde kombi arıza göstermeye devam ediyorsa, değişmesi gerekir. Kombiniz garanti kapsamında ise ücretsiz olarak değiştiriyoruz. Değil ise arızalı olan parçalar değişip, kombiniz normal şekilde çalışmaya başladığında, firmamız tarafından en az bir yıl garanti altına girmektedir.

Diğer Arızalar ve Çözümleri

Kombiniz çalışırken sıcak su kullanmanız gerektiğinde, suyu açtınız. Bu sırada petekler soğuyor ve gerektiği gibi ısıtmıyorsa ve bu arıza meydana geldiğinde musluktaki sıcak su akışında dalgalanma olması gerekir ve kullandığınız sıcak su, bir ısınır, bir soğur. Normalde sadece musluğa gitmesi gereken sıcak su ikiye bölünür. Kombiniz, siz suyu açtığınızda kalorifer kısmını kapatma işlemini, tam anlamıyla yapamadığı, anlamına gelmektedir. Bu gibi bir sorun ortaya çıktığında, Firmamızın Yetkili servisinden yardım isteyebilirsiniz. Bu ve bunun gibi sorunlarınızı, işinin ehli, Kombi arıza konusun da uzman personellerimiz, çözmektedir. Kaliteli ve orijinal parçalar kullanarak, kombilerinizin her türlü arızasını, gidermekteyiz. Vermiş olduğumuz tamir hizmetlerini, gayet ekonomik fiyatlara yapıyoruz.