Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Kombi Bakım Ücreti

Kombi Arıza » Kombi Bakımı » Kombi Bakım Ücreti
kombi

Kombi bakım ücreti ve fiyatları, kullanmakta olduğunuz kombi markasına göre değişiklik gösterir. Nedeni ise, her marka ve üretici firma kendi belirlemiş olduğu fiyat politikasını uyguluyor olduğundandır. Günümüz de rekabet oldukça yüksektir ve bu sebeple yaz ve kış aylarına özel kombi bakım kampanyaları düzenlenmektedir. Özellikle kullanımın daha az olduğu ve sektörün hızlı olmadığı zamanlarda, kombi markaları kendi müşterilerine özel belirli süreler ile geçerli kombi bakım ücreti kapsamında fiyat indirimine giderler. Bu sayede hem kombi servisleri işin az olduğu dönemlerde hareket kazanır hem de kullanıcı daha az ücret ödeyerek bir tür fırsattan yararlanır.

Her firmanın kendine has müşteri çeşitliliği bulunduğundan ve marka, ürün ve fiyat politikası hayata geçer. Bu sayede, üretici tarafından belirlenen ücret listesi kapsamında kombi yetkili servisleri tarafından kombi bakım ve kampanya kapsamında fiyat politikası belirlenerek uygulamaya sokulur. Genellikle kombi bakım fiyatları, ortalama olarak 50 Lira ile 90 Lira arasında değişir. Kombi bakım ücreti, kombi markasının ya da size hizmet verecek servisin yetkili ya da özel olmasına göre de farklılık gösterebilir. Genellikle özel kombi servisleri, yetkili olan servisler ile rekabet etmek ve müşteri sayısını arttırmak amaçlı kombi bakımı için daha indirimli ücretler uygulayabilir.
Kombi bakımı her dönem yaz aylarında yapılması tavsiye edilmektedir. Ancak sezon sonunda ücret bakımından daha uygun şartlar ortaya çıkabilir. Genellikle kış ve hareketli dönemlerde servisler daha çok arızalı kombi ve çalışmayan cihazlar için hizmet vermektedir. Elbette aynı dönemde bakım uygulaması da yapılmaktadır, ancak bozuk bir kombi ile soğukta kalmak kadar acil olmayabilir. Bu neden ile kombi bakım ücretleri ve kampanyalarından yararlanmanızı tavsiye etmekteyiz.

Kombi Bakım Ücreti Ne Kadar

Kombi bakım uygulaması çoğu zaman basit bir işlem gibi görülmekte ve çoğu zaman bakım fiyatları ve kombi bakımı ücreti ne kadar bunu bende yaparım gibi yaklaşımlar olduğu tespit edilebilmektedir. Tehlikeli bir ürün olduğu için işinin ehli olmayan kişi ve kişilere bakım uygulaması yapılması ve ya önerilmesi tavsiye edilmez. Zira sonrasında doğacak maddi manevi sorumluluğu kimse alamaz. Yılda sadece bir kez gerekli görülen bu işlem ve istenilen fiyatlar aslında makul denilebilecek bir seviyededir. Hatta tehlikeli oluşu nedeni ile az bile olduğu düşünülebilir.

13 Temmuz 2017

"Kombi Bakım Ücreti" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92