Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Kombi Bakımı Kocaeli

Kombi Arıza » Kombi Bakımı » Kombi Bakımı Kocaeli
Kombi Bakımı Kocaeli

Kombi bakımı Kocaeli merkezli firmamız, Kocaeli’nin merkezi başta olmak üzere tüm il ve ilçelerine kombi bakım hizmeti vermekteyiz.  Bildiğinizi üzere ısınma sistemlerinin baş tacı olan kombilerinizi Sağlıklı çalışabilmesi için periyodik aralıklarla bakım yaptırılması gerekmektedir. Bakımı yapılan kombiler bir yıl boyunca aralıksız çalışacağından dolayı özellikle kış aylarının başında yapılan kombi bakımları sayesinde hem kombilerde oluşacak arızaları önlemiş olursunuz, hem de gazdan tasarruf ederek, doğal gaz faturalarını aşağıya indirmiş olacaksınız. Kocaeli merkezli, faaliyet gösteren kombi bakım servisimizde her marka ve model kombilerin bakımı alanında uzman ve profesyonel teknikerlerimiz tarafından itina ile yapılmaktadır.  Günümüzde kombiler bacalı kombi, mermerdik kombi ve yoğuşmalı kombi olmak üzere üç farklı kombi çeşidi bulunmaktadır. Bu kombi çeşitlerinin her birinin bakımı farklıdır.  Kombi bakım servisimiz bünyesinde her çeşit kombilerin bakımı uzman kirşler tarafından yapılmaktadır.

Hermetrik kombi Bakım Aşamaları Nelerdir?

Kombi bakım Kocaeli merkezli firmamızda her metrik kombilerin bakım aşamaları şöyledir; öncelikle kombinin sıcak su ve peteğin ısınma durumu kontrol edilir. Hemen ardından kombilerde ya da peteklerde tozlanma kontörlü yapılır, tozlanma durumu görülürse, vakit kaybetmeden temizliğini yapmaktayız. Daha sona da yanma odası brülörü ve su ısınma kazanı kontrol edilir. Gaz valfi ayarla01rı, kombinin içindeki elektrik ve elektronik bağlantıları, kombinin otomatik gaz kesme durumu kontrol edildikten sonra kalorifer dönüş hattının pislik ucu filtresi temizlenerek hermetrik kombilerin bakımı tamamlanmış olunur

Yoğuşmalı  Ve Bacalı Kombi Bakımı

Bacalı kombi bakımı da baca limit sensörlü temizlendikten sonra bacanın çıkış durumu kontrol edilerek bakım aşaması kontrol edilir.  Yoğuşmalı kombilerde ise yoğuşma su hazinesi temizlendikten sonra kalorifer gidiş hattındaki çamur ayrıştırıcı filtresi temizlenerek kombinin bakım tamamlanmış olur. Kombi bakımı uzmanlık ve deneyim gerektiren bir iş olduğundan dolayı kombilerin bakımını iyi eğitim almış deneyimli kadrodan oluşan bakım servisine yaptırmanız tavsiye edilir.  Kombi bakım Kocaeli merkezli firmamız bünyesinde çalışanlarımız iyi eğitim almış işinin ehli güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır.  Ayrıca elemanlarımız aralıklara eğitimlere tabi tutularak gelişen teknoloji ile üretilen kombiler için deneyi kazanmaktadır.

"Kombi Bakımı Kocaeli" İle Benzer Yazılar

"Kombi Bakımı Kocaeli" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92