Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Kombi Bakımı Ne Kadar Sürer

Kombi Arıza » Kombi Bakımı » Kombi Bakımı Ne Kadar Sürer
Kombi Bakımı Ne Kadar Sürer

Kombi kullanıcıları tarafından kombi son yıllarda daha çok tercih edilmektedirFakat ihmal edilen bazı konular bulunmakta olup, en başta kombinin bakımı gelmektedir. Kombi bakımı ne kadar sürer düşüncesi   kullanıcılar tarafından ihtiyaç halinde cevap aranmaktadır. Ancak uzman ekipler tarafından kısa sürede bakımı yapılır ve herhangi bir arıza olup olmadığı kısa sürede tespit edilmektedirArıza oluşmayan kombinin bakımı gün içinde kısa sürede yapılmaktadırFazla zaman kaybetmeden sertifikalı ekiplerimiz tarafından yapılarak kullanıcı bilgilendirilerek teslim edilmektedir. Ücretsiz servisimiz ve bakım ücreti alınmadan sağlıklı güvenli olarak tamamlanmaktadırKış mevsiminden önce bakımını yaptırmak daha uygun olmaktadır.

Bakımı Yapılmayan Kombiler

Cihazın ömrü azalır daha fazla yakıt tüketerek az ısı verirAyrıca faturalarda da yükseliş meydana gelirAyrıca uzun zaman çalıştırılmayan kombilerin öncelikli olarak bakımı yapılmalıdırÖnemli olan diğer konu ise kesinlikle sizin müdahale etmeniz yanlıştırCihazınızın her ne konuda olursa olsun mutlaka ekiplerimizden yardım alınmalıdırHer cihazın bakımı olduğu gibi kombinin de bakıma ihtiyacı olduğundan dolayı daha uzun ömürlü olması için bakım şarttırÜcretsiz yapılan cihazların bakımı ilerleyen zaman içinde ihmal edilir ise kombinin ömrü azalarak sağlık açısından da zararlar oluşmaktadır. Bu nedenle değişmek zorunda olabilirsinizSadece iç bakım değil dış bakımda önemlidir ve uzman kadromuz  iç ve dış bakımını   yaparak daha sağlıklı ve güvenli olarak kullanıcıya teslim etmektedir.

Kombinin Bakımında Yapılması Gerekenler

İlk önce ekibimiz işe başlamadan kombinin su sızdırmadığını kontrol etmektedirEmniyet kontrolleri yapılarak güvenli konuma getirilen cihaz Kombi bakımı ne kadar sürer gibi  birçok soru işaretlerini de kısa sürede ortadan kaldırırBacasının gazı çekmesi vs. tüm testleri yapılmaktadırGaz ayarları kontrol edilerek gereken konuma   ayarlanırTıkanan kirlenen filtreler temizlenmektedirÖn ekranından su derecesi ayarlanarak kontrol edilir. Kombinin ateşleme düğmesi kontrol edilircihazın elektronik aksamı da kontrol edilerek bakımı tamamlanmış  olurSon olarak kişiyi bilgilendiren ekibimiz güvenli bir şekilde cihaz kontrollerini yaparak sonlandırılır.

1 Şubat 2018
Önceki Yazı

"Kombi Bakımı Ne Kadar Sürer" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92