Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Kombi Bakımı ve Ariston Kombi Servisi

Kombi Arıza » Kombi Bakımı » Kombi Bakımı ve Ariston Kombi Servisi

Ariston Kombi Servisi, kombi bakımınız için gerekli hizmetleri vermektedir. Kombi bakımının düzenli olarak yaptırılması kombinin kullanım ömrü ve kullanıcıların konforu için ihmal edilmemesi gereken bir husustur. Bakım sırasında gerekli temizlik ve kontroller yapılarak kombinin performansı artırılmaktadır. Güvenli bir kullanım için de bakımlara özen gösterilmesi şarttır. Bakım sırasında yapılacak işlemlere göre kombi servisleri tarafından farklı fiyatlar talep edilmektedir. Garanti süresi içerisinde yetkili servisler tarafından yapılacak bakımlarda herhangi bir ücret alınmazken garanti süresi dışındaki cihazlarda yapılacak bakımlar ücrete tabidir. Yapılacak bakım masrafı yakıtta sağlanan tasarrufla bütçeye geri döneceğinden maliyetten kaçınmak amacıyla bakımın ihmal edilmesi yarar sağlamayacaktır.

Kombi Yedek Parça ve Demirdöküm Kombi Servisi İstanbul

Demirdöküm kombinizdeki yıpranan ve bozulan parçaların değişimi için Demirdöküm Kombi Servisi İstanbul tercih edebilirsiniz. Kombilerin belirli bir kullanım ömrü vardır ve bu nedenle bazı parçaları zamanla arızalanabilmektedir. Parça değişimi yapılması gerektiği kombi bakımı sırasında servis elemanları tarafından fark edilebileceği gibi, herhangi bir arızanın giderilmesi için kombiye müdahale edildiği zaman yedek parça ihtiyacı gündeme gelebilmektedir. Arızanın giderilmesi için bozulan parçanın onarılması mümkün olmayacaksa parça yenisi ile değiştirilmektedir. Kombinizin markasına ve modeline uygun yedek parçaların orijinal ürünler arasından seçilmesi kombinin ısıtma ve sıcak su performansını olumlu yönde etkileyecektir. Aksi durumda kombinin kısa bir süre sonra yeniden bozulması veya geri dönülemeyecek hasarlar alması kaçınılmaz olacaktır.

Kombi İçin Sunulan Hizmetler ve Airfel Kombi Servis

Airfel Kombi Servis tarafından Airfel kombinizin bakımı, arıza tespiti ve onarım işlemleri ile parça değişimleri gerçekleştirilmektedir. Kombi bakımı sırasında elektronik bağlantılar ile su ve gaz bağlantıları kontrol edilmektedir. Kombinin parçaları toz ve kirden arındırılmakta, kombinin bozulmasına sebep olabilecek parçaların onarımı veya değişimi zorunluluğu değerlendirilmektedir. En sık değiştirilen parçalar arasında vana, sirkülasyon pompası, fan ve gaz valfi gibi parçalar yer almaktadır. kombiariza.com ile yaptıracağınız bakım ve onarımlar, her zaman kolaylıkla ulaşabileceğiniz sıcak su ve soğuk günler için az yakıtla sıcaklık konforu olarak geri dönecektir.

2 Kasım 2017
|

"Kombi Bakımı ve Ariston Kombi Servisi" İle Benzer Yazılar

"Kombi Bakımı ve Ariston Kombi Servisi" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92