Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Kombi Dolabı Nasıl Olmalı

Kombi Arıza » Blog » Kombi Dolabı Nasıl Olmalı
Kombi Dolabı Nasıl Olmalı

Kombi dolabı insanların görselliğine bağlı olarak değişir. Öncelikle Kombi dolabının kısaca tanımı bakacak olursak, kombi dolabı Kat kaloriferi anlamını taşımaktadır. Kombiler, lpg veya doğalgaz kullanan ve ev veya mekânların ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan cihazlardır. Kombi dolabı ise, Kombiyi dış etkenlerden koruyan bir koruma kalıbıdır. Kombilerin %70’i genellikle mutfaklarda yapılmaktadır. Biz firmamız olarak kombi için dolabı müşteri memnuniyetine göre ihtiyaca ve projeye uygun bir şekilde hem üretim hem de montajla ile birlikte hizmetini en iyi şekilde veriyoruz. Eğer kombi dolabı projeye uygun değil de mutfağa göre yapılacaksa kombi dolabın içine alınacak şekilde yapılmalıdır. Kombi mutfağa alındı ise, kombinin dolaba alınması şart değildir. Ama normal şartlarda balkona alınacaksa mutlaka kombinin dolaba alınması gerekir. Aksi takdirde soğuğa karşı dayanıklı değildir. Kombinin tesisat kısmı içinde izolasyonla kaplama yapılması gerekir dış etkenlere karşı koruması için. Dolabın kaliteli ve uzun ömürlü olması için mdf malzemeden yapılması gerekmektedir. Firmamız olarak en iyi ve kaliteli şeklinde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kaliteli bir hizmet vermekteyiz.

Kombi Dolabının Yararları

Kombi Dolabı ne olursa olsun gerektiği şekilde kullanılırsa faydası görülür. Kombi dolabının yararları arasında, balkonda kurulur ise, hem kış şartlarına karşı hem de Koruma kaplaması olarak faydalı. Ayrıca tesisatı da korunaklı hale getiriyor.

  • Balkonda kurulumu yapılırsa, dolap her türlü korunaklı kaplama sayesinde hem kombiyi korur, hem de doğal gaz faturası kabarmaz.
  • Maliyet ve tamir işlemini en aza indirir.

Kombi Dolabının Önemi

Kombi dolabının önemleri arasında, ilk olarak kombinin sağlıklı ve uzun ömürlü olması için bir dış korunaklı kaplamaya ihtiyacı vardır. Her ne kadar projeye uygun olarak yapılmasa da Mutfakta ise zaten genellikle dolaba ihtiyaç olmaz, ama balonda kurulumu gerçekleştiğinde korumaya yani dolaba kesinlikle ihtiyacı bulunmaktadır. Kombi dolabının önemleri gereği soğuk havalardan etkilenebilmektedir. İzolasyon yapıldığında donma olasılığı azalır.

 

"Kombi Dolabı Nasıl Olmalı" İle Benzer Yazılar

"Kombi Dolabı Nasıl Olmalı" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92