Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Kombi İle Evlerinizde Daha Sıcak

Kombi Arıza » Kombi Servisi » Kombi İle Evlerinizde Daha Sıcak

Kombi cihazı evlerimizde ve iş yerlerinde ısınma amaçlı kullanılan cihaza verilen isimdir. Kalorifer sisteminden farklı olarak kombi bireysel olarak evin ısınmasına müdahale etmemize müsaade eden bir sistemdir. Özellikle kış aylarında kombi kullanımı artmakta buna bağlı olarak da kombi cihazında arızalar görülmektedir. Bu arızaların önüne geçebilmek için kombi bakımının tam ve zamanında yapılması gerekmektedir. Kombilerinin kış aylarında arızalanmasını istemeyen ev sahipleri kışa girmeden gerekli bakımları yerine getirmektedir. Bakım yapılan kombiler uzun süreler boyunca arızalanmadan kullanılabilmektedir. Bu nedenle uzun süreler boyunca kombi kullanımı için belirli aralıklarla kombinin bakımının yaptırılması gerekmektedir. Bahçelievler Kombi Servisi kombinin bakım ve tamiratı konularında sizlere yardımcı olmaktadır.

Kombi Ve Çalışma Mantığı

Kombi cihazı çeşitli ekipmanlar ile birlikte kullanılmaktadır. Bu ekipmanlar aktarma borusu ve peteklerden oluşmaktadır. Kombiden ısınan sıcak su aktarıcı borular vasıtası ile peteklere ulaşmaktadır ve bu şekilde evin ısınması sağlanmaktadır. Bir boru vasıtası ile de kombinin yanması esnasında ortaya çıkan zehirli gazlar dışarı atılmaktadır. Bağcılar Kombi Servisi ile kombi cihaz ekipmanları ve kombi cihazının bakımı ve onarımı gerçekleştirilmektedir. Kombi bakımı yapılır ise aynı zamanda kombi cihazınızın harcadığı elektrik miktarı da düşmektedir. Bu nedenle kombi cihazının bakımının yaptırılması önemlidir.

Kombi Bakım ve Onarım Hizmetini Bizden Alabilirsiniz

Kombiniz arızalanmadan önce yaptıracağınız bakım ve onarım hizmetleri kombinizi uzun süreler boyunca arızasız kullanmanıza ve düşük elektrik faturaları anlamına gelmektedir. Zeytinburnu kombi servisi olarak kışa girmeden önce kombilerinizin bakım ve onarımını itina ile yapmaktayız. Siz de kombi bakımında hizmet almak istiyorsanız bizim ile çalışabilirsiniz. Kombileriniz ile ilgili her türlü bakım ve onarım hizmetini bizden güven ile alabilirsiniz.

"Kombi İle Evlerinizde Daha Sıcak" İle Benzer Yazılar

"Kombi İle Evlerinizde Daha Sıcak" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92