Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Kurumsal Kombi Bakım Hizmeti

Kombi Arıza » Kombi Servisi » Kurumsal Kombi Bakım Hizmeti

Ariston kombi servisi olarak, sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Kış aylarınızın demirbaş ısınma sistemlerinden birisi olan kombilerinizin her türlü arıza, bakım ve montaj hizmetlerinden biz sorumluyuz. Kombi servisimiz sadece Ariston kombiler değil, aynı zamanda pek çok markaya ait kombilerin her türlü ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Firmamız uzman kadrosu  ve orijinal yedek parçası, bir yıl ücretsiz işçilik garantisi ile haftanın her günü 7/24 saat boyunca siz değerli halkımıza hizmet vermekten gurur duymaktadır.

 Demirdöküm Kombi Servisi

 Ariston kombi servisimiz Demirdöküm, Airfel ve daha pek çok marka kombilerin bakım, onarım ve montajını yapmaktadır. Demir döküm servisi İstanbul merkez ve tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Her tür marka kombilerinizin yıllık bakımlarını uzman ekip kadromuz ile yaparak,  ilk gün performansı ile elinize teslim etmekteyiz. Demirdöküm servisi kadromuz günü her saatinde servis desteği hizmeti vermektedir. Ayrıca kombilerinize profesyonel yönden müdahale yaparak gün içinde kombinizin tamirini ya da bakımını yapmaktadır. Bünyemizde çalışan ekiplerimiz mobil olarak hizmet vermekte olup, aynı gün içinde konum olarak siz en yakın teknisyenlerini adresinize göndermektedir.

 Airfel Kombi Servisi

Bildiğimiz gibi ne kadar kaliteli markadan yapılırsa yapılsın kombiler, kullanım ömürleri boyunca ya bakıma ihtiyaç duyarlar, ya da büyük küçük arıza yaparak sizlere sıkıntıya sokabilirler. Airfel markalı kombilerinde ister istemez arıza yaptıkları ya da bakıma ihtiyaç duydukları görülmektedir. Airfel kombi servisi firmamız Airfel kombilerinizin de sorunsuz çalışması için bakım ve onarımlarını itina ile yapmaktadır. İstanbul merkez ve ilçelerinde ikametgâh ediyorsanız, kaliteli ve güvenli bir kombi servisine ihtiyacınız varsa, varmanız ilk gereken adres, her marka kombilere bakım, onarım ve montaj hizmeti veren kombi servisi firmamızdır. Müşteri memnuniyeti ile hizmet veren firmamızın ilk öncülüğü, çok para kazanmak değil, güçlü bir müşteri portföyüne sahip olmaktır.

1 Ocak 2018

"Kurumsal Kombi Bakım Hizmeti" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92