Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Makinesiz Petek Temizleme

Kombi Arıza » Petek Bakımı » Makinesiz Petek Temizleme

Petek ve tesisat içinde zaman içinde oluşan kireç, tortu ve kirler peteklerde tıkanıklığa yol açmakta bu sebeple petek ve tesisat içinde dolaşan suyun sağlıklı ilerlemesini engellemektedir. Petek içlerindeki suyun akışını engel teşkil eden bu zararlı kir ve kirecin temizliğini sağlayıp sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için güvenilir, işini bilen ve işinde uzman ekip arkadaşlarımızla sizlerin talepleri doğrultusunda hizmet sunmaktadır. Makinesiz petek temizleme uzman arkadaşlarımızın bulunduğunuz ortamda petek ve tesisat temizliği yaparken kullanmış olduğu ekip aletleri ve özel olarak hazırlamış olduğu kimyasal ürünlerle sunmakta olduğu hizmetin kalitesini göstermektedir.

Peteklere Gelen Sıcak Su Miktarı

Kombinizi çalıştırıp yaktığınızda ısınmış olan sıcak su tesisat ve peteklerdeki kanallara gelerek dolaşmakta ve bulunduğunuz ortamın ısısını sağlamaktadır. Peteklere gelmekte olan sıcak suyun kalitesi yani temizliği ne kadar iyi olursa bulunulan mekândaki ortamın sıcaklık derecesi daha kaliteli olacaktır. Peteklerin iç kısımlarında zaman içinde oluşmakta olan kireç, zararlı pis su bulunduğu mekânın sıcaklığını sağlayamamakla birlikte petek içlerinde dolaşmakta olan suyun sağlıklı akmasına da engel olacaktır. Kombinizi çalıştırmak için açıp ters giden hiçbir sorun görünmediği halde bulunulan mekanın ısınmasını sağlayamıyorsanız peteklere gelen sıcak su miktarı yeterince gelmezse mekan sıcaklığını yakalayamamanıza neden olmaktadır. Petek temizliği önemli bir ihtiyaçtır. Makinesiz petek temizleme ile yılda bir kez kombi, petek ve tesisat bakımınızı yaptırırsanız hem gelecek faturalarınızın rakamları uçuk olmayacaktır hem de istediğiniz kadar ısınabilecek, peteklerdeki kirin sonra ki zamanlarda oluşturacağı arızaların maddi zararlar vermeden engel olmuş olacaksınız.

Zaman Ve Cebinizden Tasarruf Edin

İnternet üzerinden şöyle bir baktığınızda petek temizliği yapmakta olan birçok firma ile karışılacaksınız. Bu tür firmaların birçoğu kurumsallıktan uzak, işinde uzman olmayan, güvenilirliği şüpheli, kalitesiz ürün ve aletler kullanarak yapmış olduğu hizmetten sonra paranızı kaybedip problem ile karşılaşabileceğiniz firmalardır. Makinesiz petek temizleme işinde uzmanlaşmış firma sizlere sunmuş olduğu hizmetlerde fatura kesmekte tereddüt etmeyecektir. Hem cebinizden hem değerli zamanınızdan fazla kaybetmeden güvenilir, kaliteli hizmeti profesyonel kadromuz ile günün her saati sizlere vermekteyiz.

"Makinesiz Petek Temizleme" İle Benzer Yazılar

"Makinesiz Petek Temizleme" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92