Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Maltepe Kombi Servisi

Kombi Arıza » Kombi Servisi » Maltepe Kombi Servisi
23

Kışın soğuk günlerinde ısınmak için, sıcak su ihtiyacını gidermek ve yemek yapılan ocakta doğal gazdan faydalanabilmek için kullandığımız kombi montaj, tamir, bakım, onarım ve temizliği teknik servis ekibimiz tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır.  firmamız eğitimli ve kombi işinde uzman teknik ekibi ile kombi ile ilgili tüm sorunlarınızda sizlere en güvenli hizmeti vermektedir. Soğuk günlerde zor durumda kalmamak için iyi bir kombi teknik servisi ile çalışmanız önemlidir. Zira kombiniz arıza yaptığında soğukta kalıp hayatınızın felç olması sizi çok sıkıntılı bir suruma sokabilir. Kombinizin hızlı ve güvenli bir şekilde hemen yapılması gerekir ki sıkıntı yaşamadan hayatınıza devam edebilesiniz. İşyerleri için durum daha da önemli bir hal alır. Çünkü soğukta çalışmak çok zor olacağından iş kaybınız sizi maddi zarara uğratabilir. Kombi teknik servisimiz gezici teknik servis imkanı ile aynı gün içerisinde gelip hemen kombinizi tamir ederek probleminizi anına çözmektedir. Hızlı ve mükemmel teknik servis hizmetimiz hayatınızın aksamadan devam etmesi için sizlere hizmet vermektedir.

Garantili Kombi Teknik Servis Hizmeti

Bir eşya aldığınızda mutlaka garantisi olmasını istersiniz, peki beyaz eşyalarda parça garantisi de olduğunu biliyor muydunuz? Kombiniz bozuldu ve parça değişimi yapılması gerektiği söylendi.

Maltepe Kombi Servisi
Maltepe Kombi Servisi

Fakat kısa sürede aynı arıza tekrarladı. Bu durumda tekrar tekrar tamir ve ayrı ayrı maddi külfet olmaz mı? İşte bu konuda size garantili tamir hizmeti veriyoruz. Kombi tamiri için gelen teknik servisimizden tamir garanti formunu istediğinizde elinizdeki form ile aynı arızayı bir daha verdiğinde ücret ödemiyorsunuz. Garantili tamir hizmetimiz ile sizlere en güvenli kombi tamir olanağını sunuyoruz. Maltepe kombi servisi ekibimiz her marka kombi tamir ve bakımı konusunda size en kaliteli hizmeti vermektedir. Kombinizin markası ne olursa olsun garanti kapsamı sonrasında tüm bakım ve onarımı için bize başvurabilirsiniz. Hızlı ve en güvenli kombi onarım hizmetini garantili olarak alabilirsiniz.

Kombi Temizliği İle Verimliliği Artırın

Kombiniz ile bir yıl boyunca ısındınız ve yaz geldiğinde bakımını yaptırmadınız. Bu durumda kombiniz aynı verimlilikte çalışıp aynı kalitede sizi ısıtmayacaktır. Bu nedenle yoğun bir kış sonrası teknik servisimizi çağırıp kombinizin ve kalorifer peteklerinin temizlenip temizlenmemesi konusunda yardım alabilirsiniz. Çünkü sizin yakma oranınıza bağlı olarak belki temizlenmesi gerekmeyebilir. Bu konuda Maltepe kombi servisi ekibimiz en doğru bilgiyi size sunacaktır. Sürekli sıcak su dolaşan petekler ve kombi içerisinde katran şeklinde bir pislik birikebiliyor. Eğer böyle bir surum var ise mutlaka peteklerin ve kombinin temizlenmesi gerekir. Zira bir sonraki kış daha çok doğal gaz tüketip daha az ısınabilirsiniz. Bu temizliğin kimyasal ilaçlarla değil kombiye zarar vermeyecek özel temizleyicilerle yapılması gerekir. Kombi ve petek temizliğinde en güvenli ve en iyi hizmeti servisimizden alabilirsiniz.

 

"Maltepe Kombi Servisi" İle Benzer Yazılar

"Maltepe Kombi Servisi" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92