Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Petek Temizleme Ankara

Kombi Arıza » Petek Bakımı » Petek Temizleme Ankara

Firmamız zamanla tesisatlardaki peteklerin iç kısımlarında oluşan tıkanıklıkların sebebiyle petek içinde dolaşan suyun dolaşımını yavaşlatan ve peteklerdeki suyun ısı verimini düşmesine sebep olan kirlerin temizliğini yaparak sizlere profesyonel kadrosuyla ihtiyaçlarınızı anında karşılayarak profesyonel garantili     hizmeti sunmaktadır. Temizlik sırasında kullanılan kaliteli ekipmanlar ve son teknoloji ürünlerinden yararlanarak vermiş olduğumuz hizmetin kalitesini ortaya koymaktayız. Amacımız müşterilerimizin evleri, iş yerleri, hastaneler ve otellerindeki  petek temizleme sorununu, ısınma sorununu ortadan kaldırarak yüzlerini güldürmektir.

Petek Temizliği Ne İçin İhtiyaçtır

Kombiden gelen sıcak su peteklerin içlerinde bulunan kanalarda dolaşarak ısıyı iletirler. Peteklerde dolaşan bu su ne kadar temiz ve saf olursa ortam ısısının verimliliği o kadar çok artmasını sağlayacaktır. Kireç tortuları ve bu zamanla oluşmuş balçıklar çamurlaşma nedeniyle ısı verimini düşürdüğü gibi peteklerdeki su akışını da önlemektedir. Kombiniz normal bir şekilde çalıştığı halde ve aynı miktarda doğalgaz kullanılmasına rağmen ısıyı petekler yeteri kadar iletemediğinden dolayı verimli bir ısınma sağlamak mümkün değildir. Bu da doğalgaz faturanızın giderek yükselmesine buna rağmen ortamın zor ısınmasına veya ısınmamasına neden olmaktadır. Garantili petek temizleme Ankara hizmeti sunan firmamız daha iyi ısınmak ve verim almak için petek tesisatlarında birikmiş olan zamanla çamurlaşmış artıkların en iyi şekilde temizlenip arındırılması için özenle çalışmaktadır. Buda hem tesisatınızın ömrünü hem kombinizin ömrünü uzatarak maddi bir çok zarara uğramadan önlem almanız demektir.

Bizi Tercih Ederek Rahat Edin

Günümüzde birçok kurumsal olmayan firmalar petek temizliği hizmeti verirken işini asla umursamamaktadır. Ayrıca bu merdiven altı diye tabir ettiğimiz kişiler yapılan işlem sonrası fatura vermeyerek, sonra oluşabilecek sorunlar için sizleri yanıltmaktadır. Fatura yapılan işlem sonrası sizlere verilmesi gereken bir belgedir ve verilen hizmetin garantisi anlamına gelmektedir. Petek temizliği yaptırıp daha sonrasında sorunlar ile karşılaşmamak için hizmet almak istediğiniz firmanın kurumsal olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Firmamız sizlere petek temizleme Ankara hizmeti sunarken asla ek maliyet çıkarıp gereksiz ödeme almaz. Maksimum kaliteyi minimum rakamlarla sunan, zamanınızdan ve cebinizden tasarruf ederek hizmet almak istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz.

Önceki Yazı

"Petek Temizleme Ankara" İle Benzer Yazılar

"Petek Temizleme Ankara" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92