Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Protherm Kombi Servisi

Kombi Arıza » Kombi Servisi » Protherm Kombi Servisi
8

Protherm kombi, hermetik ve yoğuşmalı kombi modelleri ile hizmet vermektedir. Uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Türkiye’de sık tercih edilen kombi markaları arasında yer alan Protherm kombi; profesyonel çalışmaları ve sunduğu servis desteği ile de tercih edilmektedir.

Kombi modellerinde veya yedek parçalarda görülen problemlerin doğru ve etkili bir şekilde çözülememesi, kombide daha ciddi sorunların meydana gelmesine yol açabilir. Basit teknikler ile yapılan uygulamalar, kombinin yedek parçalarının bozulmasına ya da ana aksamlarında arıza oluşmasına yol açabilir. Dolayısıyla kombi tamiri konusunda uzman olan ve profesyonel olarak hizmet veren Protherm kombi servisleri tarafından destek alınması oldukça önemlidir.

Protherm Kombi Arızaları

Kombi arızaları, kombinin marka ve modeline göre farklılık gösterebilmekle birlikte, kombilerde meydana gelen temel sorunlar genel olarak benzerlik gösterir.

Voltaj düşüklüğü, yedek parça arızaları, sıcak su sensöründe görülen problemler, kombinin bozulmasına ya da performansının ciddi düzeyde düşmesine yol açabilir. Bunun yanı sıra, kombi arızalarına bireysel yöntemlerle müdahale etmek, fan sistemine, kombinin motoruna ve diğer yedek parçalarına zarar verebilir. Bu nedenle, kombi arızaları için profesyonel olarak hizmet veren Protherm kombi servisleri tarafından destek alınması oldukça önemlidir.

Uzman olmayan Protherm kombi servisleri ya da amatör teknik servisler, kombide oluşan problemi çözmekte yetersiz kalarak, maddi zararlara yol açabilir.

Protherm kombi modellerinde görülen arızalar farklılık göstermekle birlikte, Protherm kombilerde en sık görülen arızalar şöyledir:

  1. Hava prostatında oluşan sorunlar,
  2. Kombiye giden voltajın düşük olması,
  3. Protherm kombinin yedek parçalarında görülen arızalar,
  4. Fanın devir düşüklüğüne maruz kalması,
  5. Sıcak su sensöründe kesinti olması,
  6. Isı sensörünün kısa devre yapması,
  7. Ani voltaj değişiklikleri nedeniyle, kombinin yedek parçalarının zarar görmesi

Protherm kombi modellerinde görülen bu arızalara karşı, profesyonel olarak hizmet veren Protherm kombi servisleri tarafından destek alınmalıdır. Kombinin resetlenmesi sonrasında düzelmeyen hatalara, kombi teknik servisleri tarafından müdahale edilmesi önemli olduğu gibi, bireysel olarak yapılan uygulamalar, kombideki yedek parçaların zarar görmesine ve kombinin kısa süre sonra yeniden bozulmasına neden olabilir.

Protherm Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Protherm kombi servisleri tarafından verilen bakım uygulamaları kapsamında, Protherm kombi modellerinin yedek parçalarında herhangi bir sorun olup olmadığı, kombinin genel aksamlarının düzgün çalışıp çalışmadığı ve kombinin performans düzeyi kontrol edilir. Yedek parçaları eskimiş olan ya da boru sistemlerinde aşınmalar meydana gelen kombilerde yapılan bakım uygulamaları, kombinin performansının artmasını sağlayacağı gibi, bozulmasını da önleyecektir. Kombinin kullanım ömrünü artırmak ve performansını yükseltmek için Protherm kombi servisleri tarafından yapılan uygulamalar ile düşük doğalgaz faturaları ödeyerek, yüksek verim sağlamak mümkün olmaktadır.

Protherm kombi bakımı uygulamaları kapsamında, kombinin yanı sıra, peteklerde de temizleme işlemleri uygulanır. Petek temizliği uygulaması ile peteklerdeki borularda biriken kireçli su ile kimyasal maddeler temizlenir. Bu şekilde peteklerin içerisinde etkin ve hızlı bir su akışı sağlanmış olur. Bu durum, kombinin ürettiği ısının daha verimli kullanılmasını sağladığından, enerji tasarrufunu artırır. Petek temizleme uygulaması yapıldıktan sonra, peteklerin hem alt hem de üst bölümü eşit şekilde ısındığı gibi, aynı mekan içerisinde bulunan tüm peteklerin eşit hızda ısınması sağlanmış olur.

Protherm Kombi Servisi Hizmetleri

Protherm kombi servisi, Protherm marka kombi tamiri, yedek parça değişimi ve bakım uygulamalarında servis desteği sağlamaktadır. Kullanım süresine ve kullanım şekline bağlı olarak zaman içerisinde kombilerde görülen arızaların etkin şekilde giderilmesi, kombinin kullanım ömrünü artırdığı gibi, performansını da yükseltmektedir. Bu nedenle, kombi tamiri yapacak firmanın niteliği ve uzmanlığı ön planda olmalıdır. Alanında uzman olmayan kombi teknik servisleri tarafından yapılan uygulamalar, kombinin zarar görmesine, kullanım süresinin azalmasına ya da performansında düşüş yaşanmasına yol açabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için, profesyonel elemanlar ile hizmet veren ve garantili olarak servis desteği sunan kombi firmaları tarafından uygulama yapılmalıdır.

Protherm Kombi Servisi Ücretleri

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında, kombi tamiri, yedek parça değişimi uygulamaları ve kombi bakım hizmeti sunan Protherm Kombi Servisi, ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz, uzman personelleriyle, kombi modellerinde görülen sorunları kısa sürede çözmekte ve kombinin yüksek performansta çalışmasını sağlamaktadır. Ekonomik kombi servis fiyatları ile müşteri bütçesini zorlamayan Protherm kombi servisi; garantili uygulamaları ile kombide meydana gelebilecek sorunlara karşı da müşterilerini güvence altına almaktadır.

Protherm Kombi Servisi Hizmet Bölgelerimiz

Sunduğu profesyonel hizmet, güler yüzlü ve uzman ekibiyle sağladığı destek sayesinde kombi servisleri arasında lider olan Protherm Kombi Servisi, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında garantili şekilde hizmet göstermektedir. Protherm kombi tamiri, kombi bakımı ve ikinci el kombi satışı ile müşterilerinin ihtiyaç duyduğu her alanda faaliyet gösteren Protherm kombi servisi; ekonomik fiyatlarla hizmet vermekte ve müşterinin yaşayabileceği her alanda sınırsız destek sağlamaktadır.

10 Temmuz 2017
Önceki Yazı

"Protherm Kombi Servisi" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92