Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Sefaköy Kombi Servisi

Kombi Arıza » Kombi Servisi » Sefaköy Kombi Servisi
16

Kombi teknik servis hizmeti veren firmamız işini en iyi şekilde yapan uzman teknik servis kadrosu ile size en iyi hizmeti sunmaktadır. Kombinizin montaj, tamir, bakım ve onarımı için en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Sefaköy kombi servisi olarak müşteri memnuniyeti için yıllardır en mükemmel kombi hizmetini sunmaktayız. Soğuk kış günlerinde bozulan kombinizin hızlı ve en iyi şekilde tamir edilmesi çok önemlidir. Zira soğukta kalmak büyük sıkıntı yaratıp sizi zor durumda bırakabilir. Telefonla bizi aradığınıza aynı gün içerisinde servis imkanı ile anında yardımınıza koşan firmamız sorununuzu hızlı ve güvenli bir şekilde gidermektedir. Kombi teknik servisimiz kombi işinde uzman teknik bir kadrodur. Eğitimli teknikerlerimiz kombinizdeki problemi sorunsuz bir şekilde tamir edip en iyi çalışma kalitesi ile teslim etmektedir. Firmamızın teknik servis çalışanları kombi tamir ve bakımında titizlikle çalışarak sorunun temeline inerek bir daha aynı arızayı vermemesi için gereken en iyi tamiri yapmaktadır.

Garantili Kombi Teknik Servisi

Kombinizde ortaya çıkan bir arıza sonucu servisi çağırdığınızda size sorunun ne olduğunu, ne yapılması gerektiğini ve maliyetinin ne olacağını net olarak açıklayıp gereken tamir işini sizin

Sefaköy Kombi Servisi
Sefaköy Kombi Servisi

onayınızla yaparak  en güvenli hizmeti vermektedir. Sefaköy kombi servisi ile kombinizin tamiri sonrası sürpriz bir fiyat ile karşılaşmazsınız. Çünkü kaliteli servis hizmetini size en uygun fiyatlar ile sunarız. Eğer kombinizin tamiratında parça değişimi yapılması gerekiyor ise sizin onayınız ile parça garantili olarak değiştirilir. Değiştirilen parça bir yıl içerisinde tekrar arıza verirse ücretsiz olarak tamir edilir. Parça garantisi ile en güvenli ve garantili kombi teknik servis olanağı sunuyoruz. Kombinizin tamir ve bakımında güvenebileceğiniz en hızlı ve garantili kombi servis hizmetini alabilirsiniz.

Sefaköy Kombi Servisi’nden Kombi Ve Petek Temizliği Hizmeti

Kış boyu soğuk günlerde durmadan çalışan kombiniz sürekli sıcak su dolaşımını sağlarken bu dolaşan sıcak su peteklerde ve kombide katran gibi bir maddenin birikmesini sağlayabilir. Bu nedenle yaz aylarında teknik servisimiz kombi bakım ve temizliğinizi yapmalıdır. Eğer kombi ve peteklerinize gereken bakım ve temizliği yaptırmaz iseniz daha çok yakıt ile daha az ısınabilirsiniz. Kombinizden iyi bir verim bekliyorsanız mutlaka bakım ve temizliği yapılmalıdır. Sefaköy kombi servisi ile kombi bakım ve temizliği oldukça kolay ve uygun fiyata yapılır. Teknik servisimiz kombinizi ve peteklerinizi inceleyerek temizliğin gerekli olup olmadığını size bildirir. Çünkü çok yoğun kullanmamışsanız temizlik gerekli olmayabilir. Bu yaz bakım ve kontrolünün mutlaka yapılması gerekir ki bir sonraki kış iyi bir şekilde ısınabilesiniz. Kombi ve petek temizliğinin kimyasal içermeyen özel bir temizleyici ile temizlenmesi gerekir. Kimyasal ilaçlar kombinize zarar verip bozulmasına neden olabilir. Kombi temizliğinde uzman ekibimiz  uygun temizleyici ile temizleme işini gerçekleştirir. Bu bakım ve temizlik kombinizin ömrünü uzatıp daha verimli çalışmasını sağlar.

 

Önceki Yazı

"Sefaköy Kombi Servisi" İle Benzer Yazılar

"Sefaköy Kombi Servisi" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92