top of page

Hizmetlerimiz

Kombi Tamiri

Her elektronik cihazda olduğu gibi kombilerinizde de sorunlar çıkabilir. Uzman ekibimizle arızanın kaynağını bulup, kombinizin tamirini hızlı bir şekilde yapıyoruz.

Petek Tamiri

Alüminyum peteklerin tamir ve bakımları düzenli bir şekilde yapılması gereken işler arasındadır. Bozulan peteklerinizin problemini uzman ekibimizle hemen tespit ediyoruz ve mümkün olan en kısa sürede tamirini gerçekleştiriyoruz

İkinci El Kombi Satışı

Gün geçtikçe katlanarak artan fiyatlar nedeniyle ikinci el kombi fiyatları daha çok aranır oldu. Sizlere uygun fiyatlı ve 1 yıl garantili ikinci el kombi satışı yapmaktayız.

Kombi Bakımı

Kombilerin sorunsuz bir şekilde yüksek performansla çalışması ve doğalgaz faturasının cep yakmaması için, kombi bakımları güvenilir ve uzman ekipler tarafından düzenli bir şekilde yapılmalıdır. Bu sayede, olası arızalar için gerekli önlemler de alınmış olur. Kombi bakımını düzenli bir şekilde yaptıranlar, enerji tasarrufu elde edip daha az fatura ücreti ödemenin yanı sıra, kombilerinin uzun ömürlü ve verimli olmasını da sağlarlar.

Petek Bakımı

Kalorifer peteklerinin temizlenmesi, ısı performansının daha randımanlı olmasını sağlar. Peteklerin diplerinde suyun kullanım yılına bağlı olarak oluşan kirli suyun temizlenerek ısı kalitesinin artması sağlanmaktadır.

bottom of page