Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Şirinevler Kombi Servisi

Kombi Arıza » Kombi Servisi » Şirinevler Kombi Servisi
şirinevler kombi servisi

Kış aylarında yaşam alanlarımızı sıcacık yapmayı başaran ve bizi büyük bir yükten kurtaran kombiler çok amaçlı kullanımı ile kolaylıklar sağlıyor. Fakat kombi kullanımında dikkat edilmesi gereken birkaç detay bulunuyor. Bu detaylara dikkat edildiği zaman hiçbir sorun yaşamadan uzun vade de kullanım yapmanız mümkün olmaktadır. Özellikle kombiler daha az enerji tasarrufu yapması açısında bakım yapılması ve petek temizliği oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra kullanım esnasında veya kullanırken kombideki oluşmuş herhangi bir hasar için kontrol yapılması önem teşkil ediyor. Bu anlam hem can ham de mal kaybı için oldukça önemli bir detaydır. Firma olarak bizler sizlerin bu alandaki can ve mal kaybınızı önlemek için hizmet veriyoruz. Alanında uzman ekibimiz sizlerin güvenliği ve huzuru için her daim görev başında olacak ve sizlere kaliteli hizmet kapılarını açacaktır. firmamız, alanında kurumsal hizmet veren öncü firma özelliği de taşımaktadır.

Kombi Bakımları Ne Aralıklar İle Yapılmalıdır?

Kombi cihazları en çok kış aylarında kullanılan ve en çokta bu süreçte lazım olan cihazlar olarak biliniyor. Fakat eğer ki kombi bağlatıldığı zaman (ki hemen hemen herkes böyle yaptırıyor) sıcak su

Şirinevler Kombi Servisi
Şirinevler Kombi Servisi

bağlantısı ve ocak bağlantısı da yaptırılmış ise yaz aylarında da sürekli kullanımı yapılmaktadır. Bu yüzden de her mevsim kullanılan bir cihaz olarak bilinir. Fakat her mevsim kullanılan böyle bir cihaz sene de en az bir en fazla iki kere de bakım yapılması gerekiyor. Bunun nedeni ise; kombilerin cihazında bir sorun var mı, petek içi kontrol ve temizliği sızdırıp sızdırmadığı, baca filtresinin gerçek anlamda çekip çekmediği gibi detaylar kombi kullanımı için önem teşkil eden durumlardır. Firmamızda bu kadar önemli bir cihazın bakım onarım ve tamirlerini yaparak sizlere kolaylık sağlıyor. Şirinevler kombi servisi sizlerin hem can hem de mal güvenliğini alanı olan kombi bakımları ile sağlar. Firma olarak bizler tüm kombi temizliği ve tamirini de yapmaktadır.

Daha Az Enerji İçin Yapılması Gerekenler

Eğer kombinizin kış boyu daha az enerji harcayıp daha fazla ısıtmasını istiyorsanız o zaman baca kontrolü ve petek temizliği yaptırmanız gerekiyor. Özellikle petek temizliği ile daha fazla ısınabilir ve soğuk havalarda üşüme sorunu yaşamazsınız. Şirinevler kombi servisi sizler için tüm kombilerin bakımlarını ve temizliklerini yapmaktadır. Yine aynı şekilde bozuk kombi tamiri ve yedek parça temini de yaparak. Alanında uzman ekibimiz sizlere güvenli ve kaliteli hizmet kapılarını açarak kolaylıklar sunacaktır. Her diam önceliğimiz sizler olmasından ötürü uygun fiyatlı olarak hizmet vermekteyiz. Alanında öncü firma olan firmamız ile sizde güven içinde kombiniz için gereken tüm detayları yaptırabilirsiniz. Uzman personelimiz size her konuda tam bir destek sunacaktır. Yapılan her çalışma garanti kapsamı içerisinde yer alır.

Sonraki Yazı

"Şirinevler Kombi Servisi" İle Benzer Yazılar

"Şirinevler Kombi Servisi" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92