Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Şişli Baymak Kombi Servisi

Kombi Arıza » İstanbul Avrupa Yakası » Şişli Baymak Kombi Servisi

Baymak kombi servisleri çalışmaları kapsamında en aktif hizmet verilen bölgelerin başında gelen Şişli’de hem kış aylarında hem de yaz mevsiminde kombi tamiri ve bakımı uygulamaları sıklıkla yapılmaktadır. Mecidiyeköy, Fulya, Osmanbey, Nişantaşı gibi semtler ağırlıklı olmakla birlikte, Şişli’nin her semtinde hizmet veren Şişli Baymak servisi, yaptığı başarılı ve garantili kombi uygulamaları ile müşterilerinden tam not almaktadır.

Şişli Baymak Kombi Servisi Hizmetleri

Baymak Şişli servisi; tamir, bakım onarım, ikinci el kombi gibi hizmetler kapsamında birçok çalışma yapmaktadır. Şişli servisi tarafından verilen hizmetler şöyledir:

  1. Baymak kombi arıza tespiti,
  2. Kombi tamiri,
  3. Kombi genel bakımı,
  4. Petek ve radyatör temizliği,
  5. Yedek parça değişimleri,
  6. İkinci el kombi satışı

Garantili kombi tamiri ve bakımı yapan Baymak Şişli servisi, ekonomik servis ücretleri sunarak, müşterilerinin hem nitelikli hem de ucuz hizmet almasını sağlamaktadır.

Şişli Baymak Kombi Servisi Nerede?

Şişli’nin merkezinde bulunan Baymak servisi, Şişli’nin her bölgesine gün içerisinde servis sağlayabilmektedir. Her bölgeye eşit fiyatlarla uygulama yapan kombi servisimiz, haftanın her günü hizmet vermektedir. Özellikle kombi tamiri ve kombi bakımı taleplerinin yoğun olduğu kış aylarında, hemen hemen günün her saatinde servis imkanı sunan Şişli Baymak servisi, kış aylarında müşterilerin zorluk yaşamaması için büyük özen göstermekte ve çalışma programını müşteri mutluluğu paralelinde organize etmektedir.

Şişli Baymak Kombi Servis Ücretleri

Şişli Baymak servis ücretleri, servis bölgesine göre değişkenlik göstermemektedir. Şişli’nin her bölgesine aynı ve ekonomik fiyatlarla servis sunan şirketimiz, uygulamanın türüne ve niteliğine göre farklı servis fiyatları uygulamaktadır. Kombi arızaları, yedek parça değişimi gibi uygulamalar için ortalama servis ücreti 80-100 TL arasındadır. Bununla birlikte, kombi bakımı, petek temizliği gibi uygulamalar için ortalama servis 50-70 TL skalasındadır. Yapılacak uygulamanın türüne ve gerekli olan yedek parça ve teçhizata göre kombi servis fiyatları değişebilmektedir.

"Şişli Baymak Kombi Servisi" İle Benzer Yazılar

"Şişli Baymak Kombi Servisi" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92