Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
0212 502 26 92

Yenibosna Kombi Servisi

Kombi Arıza » Kombi Servisi » Yenibosna Kombi Servisi
333

Yenibosna Kombi ServisiPek çok kişinin merak ettiği bir konudur kombi servisi. Görevi genel olarak arızalanan ya da bakıma ihtiyaç duyulan kombilerin servis tarafından ev veya işyerlerinize gelerek arıza tespit işleminin yapılmasından sonra gerekli onarma işinin yerinde yapılmasıdır. Tamir işi bir gün gibi kısa sürede yapılan kombilerin daha detaylı testlere girmesi gerekmiyorsa servisler gerekli görülen yerde yani yerinde tamir etmektedir. Ancak nadir durumlarda ev sahibinin onayıyla atölye ortamına alınır. Yedek parça değiştirme ya da teknik testlere sokabilmek için çoğu kez bu durum şarttır. Bazı durumlarda yetkili servis ile teknik servisi hizmetini karıştırmamak gerekir. Markanın sunduğu hizmetler dahilinde fabrika ortamında sunulan tamir ve onarım işi yetkili servisin işidir. Bir sürü eğitimden geçerek her türlü teknik belgeye sahip olup, gerekli görüldüğünde denetimden geçerler. Teknik servis ise sadece bakım ve onarım işlerini yapabilmektedir. Bu ayrımı yapan müşterilere sahip olan firmamız Yenibosna kombi servisi sizlere en kaliteli, en güvenilir, bakım, onarım ve tamir hizmeti vermek için yanınızdadır.

Müşteri Memnuniyetini İlke Edinen Kurumsal Firma

Firmamız küçük adımlarla ilerleyerek, deneyimli ve eğitimli kadrosuyla büyümeyi hedefleyerek siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti ve güven politikasıyla sahip olduğumuz tecrübeyi sizlerle paylaşarak mağduriyetinizi gidermek için çalışmaktayız. Sürekli gelişen teknolojinin imkanlarından yararlanarak, teknik eğitimlerle güçlendirdiğimiz hizmeti kalite standartlarına uygun çözümler üreterek yenilemekteyiz. Kombinizle ilgili karşılaştığınız herhangi bir sorunda yenibosna kombi servisi olarak arıza giderme işlerini ve bir daha bu arızanın yaşanmasını önlemek için deneyimli ekibimiz her zaman hizmetinizdedir. Bizi tercih ederek güvenebileceğiniz bir ortamda hizmet sunan güler yüzlü ekibimizle tanışmış olacaksınız.

Yenibosna Kombi Servisi Hizmetlerimiz

Yenibosna kombi servisi olarak hizmetlerimiz arasında eğitimli personelimizin sunduğu kombi servisi, kış ve yaz aylarında periyodik bakım için kombi bakım servisi, kombi montaj hizmeti ve petek temizleme gibi ihtiyacınıza göre şekillenen işlerde her zaman yanınızdayız. Acil ortaya çıkan arızalarda müşterilerimizi mağdur etmemek için gerekli bakım, onarım ve tamir işlerini büyük bir özen, itina ve kaliteli hizmet anlayışı ile hızlı ve güvenilir hizmet veren kurumsal bir firmayız. Bu kapsamda yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde, çeşitli markaların kombilerini tamir edip, kalıcı hizmetler sunarak sizlerin memnuniyetini kazanmanın peşindeyiz. Firmamıza ulaşmak için müşteri hattımızdan ya da internet sitemizden randevu talep edebilirsiniz.

"Yenibosna Kombi Servisi" İle Benzer Yazılar

"Yenibosna Kombi Servisi" için Yorum Yaz


Bizi Arayın: 0212 502 26 92